نمناک اخباراقتصاد آغاز تحویل خودرو دنا کلید خورد
خودرو دنا ، خودرو دنا
ایران خودرو در خصوص تحویل خودرو دنا از ارسال دعوت نامه های خودروی دنا با موعد تحویل تیر و مرداد سال ۹۳ به مشتریان خبر داد.
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1393
بازدید : 7,696 نفر

با اعلام رسمی و نهایی قیمت فروش محصول دنا از سوی شورای رقابت، اولین سری از دعوت نامه های خودرو دنا که موعد تحویل آن تیر و مرداد امسال بود، ارسال شد.
به رغم عدم قیمت گذاری به حسب مستندات ارائه شده شرکت ایران خودرو و تحمیل آسیب های احتمالی، این شرکت با رویکرد پاسخگویی به تعهدات و کسب رضایت مشتریان نخستین سری دعوت نامه های دنا را ارسال کرد.

خودرو دنا


برمبنای این گزارش مشتریان می توانند با دریافت دعوت نامه از نمایندگی ها نسبت به تکمیل وجه مبلغ مابه التفاوت از طریق اینترنت یا دستگاه های کارتخوان نمایندگی اقدام کرده و پس از گذشت 10 روز خودروی خود را دریافت کنند.
خودروی دنا در دو کلاس با تریم داخلی تک رنگ (مشکی) و دو رنگ (مشکی و کرم) و به انتخاب مشتریان عرضه می شود.
شایان ذکر است، دعوت نامه های مشتریانی که موعد تحویل خودروی آنها شهریور ماه است نیز پس از بررسی نهایی و مطابقت با موجودی خودرو، به ترتیب اولویت ارسال می شود. به این ترتیب این دسته از مشتریان نیز می توانند به زودی رانندگی با خودروی مدرن دنا را تجربه کنند.

آغاز تحویل خودرو دنا کلید خورد

آغاز تحویل خودرو دنا کلید خورد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف