تخریب اتومبیل های میلیاردی
رئیس جمهور فیلیپین برای نشان دادن نظم و عدالت در کشورش اتومبیل های میلیاردی و لوکسی که به طور قاچاق وارد این کشور شده بودند را توسط بولدوزر تخریب کرد.

تخریب اتومبیل های میلیاردی توسط رئیس جمهور فلیپین

به گزارش میرور؛روز گذشته تعداد زیادی اتومبیل و موتورسیکلت لوکس و میلیاری توسط فرمان رئیس جمهور فلییپین له شدند که خبر آن همانند ویروسی بسیار بزرگ صفحات مجازی را در بر گرفت و این کار وی بسیار شوکه کننده بود که چرا و به چه علت آنها این کار را با اتومبیل های سوپر لوکس می کنند؟!. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
تخریب اتومبیل های میلیاردی در فیلیپین

تخریب اتومبیل های سوپر لوکس قاچاق 

روز گذشته دسته کم 75 اتومبیل سوپر لوکس که ارزش حدودی آنها بیشتر از 4 میلیون پوند بود،به دستور رئیس جمهور فلیپین توسط بولدوزر له شدند.پس از کمی جست و جو،مشخص شد که این اتومبیل ها در گمرک بازداشت شده بودند و بطور قاچاق وارد این کشور شده بودند.

در نهایت پس از شنیدن این خبر توسط رئیس جمهور فلیپین تصمیم به انجام کاری گرفت که نشان دهنده نظم و عدالت باشد و بقیه نشان دهد که هیچ شخصی با شخص دیگری تفاوت ندارد و قانون برای تمام شهروندان فلیپین یکی است.

به همین دلیل وی بیانیه ایی را نوشت تا تمام این اتومبیل های قاچاق،در مقابل چشم همگان توسط رسانه های مختلف،تخریب شوند تا کسی مجددا به این فکر نیافتد که ماشین های غیرقانونی را وارد سازد.

تخریب موتورسیکلت های میلیاردی

تخریب اتومبیل ها و موتورسیکت های لوکس و میلیاردی 

از مهم ترین اتومبیل هایی که روز گذشته در فلیپین توسط بولدوزر تخریب شدند،عبارتند از؛مک لارن،پورشه،لامبورگینی،کامارو،بی ام و،موستانگ،فراری F430،کوروت ،مرسدس بنز و... .

ویدیو تخریب اتومبیل های میلیاردی توسط رئیس جمهور فلیپین

تخریب اتومبیل ها و موتورسیکت های میلیاردی در فیلیپین

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی