در یکی از خیابان های هلند که یک اتومبیل لوکس و گران قیمت پورشه کاین در محل عبور اتومبیل های دیگر پارک شده بود توسط کامیون باربری تخریب شد.

تخریب پورشه کاین پارک شده توسط کامیون

شاید با کمی فکر کردن احساس کنید که این مشکلات هستند که هر روز به سمت ما هجوم می آورند و دغدغه های زیادی برایمان ایجاد می کنند که در نهایت می توانند منجر به عصبانیت و خشمگین شدن ما شود. اما اگر دیدی بزرگتر و عمیق تر داشته باشیم، می توانیم درک کنیم که این ما هستیم که برای خودمان مشکل می آفرینیم! شاید باور این جمله برای هر یک از کمی سخت باشد، اما با کمی فکر و تامل می توان به صحت آن پی برد!

برای مثال، تصادفات جاده ای یکی از مشکلات مرگباری هستند که ما خودمان برای خودمان با عدم رعایت قوانین رانندگی ایجاد می کنیم و در طی آن حتی ممکن است مشکلات بزرگتر و غیر قابل جبران تری را برای اطرافیان خود و یا انسان های دیگر ایجاد کنیم! 

تخریب پورشه کاین

تخریب شدن پورشه کاین توسط کامیون

با این وجود اگر هنوز به صحت آن پی نبرده اید، می توانید ویدیو ذیل را مشاهده کنید و کمی تامل کنید تا بتوانید جلوی مشکلات احتمالی را بگیرید و در امان باشید.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، اتومبیل لوکس پورشه کاین، دقیقا در محل عبور و مرور اتومبیل های دیگر در خیابان های هلند قرار گرفته است. سپس یک کامیون باربری، زمانیکه در حال عبور از این مسیر بود، باعث تخریب و از بین بردن این اتومبیل لوکس گران قیمت شد!

اینک می توانیم به این موضوع پی ببریم که تنها علت بروز مشکلات، شخص دیگری جزء خودمان نیست!

ویدیو تخریب پورشه کاین پارک شده توسط کامیون

برخورد کامیون با خودروی پورشه کاین گرانقیمت و لوکس + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
نظرات
وبگردی