دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث تخریب 3 منزل مسکونی بر اثر انفجار در محله سعادت آباد
انفجار ، ساختمان مسکونی
انفجار در یک ساختمان 3 طبقه مسکونی تک واحدی در محدوده سعات آباد خسارات مالی فراوانی ببارآورد.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1396
بازدید : 1,547 نفر

انفجار مهیب ساختمان مسکونی در سعادت آباد

سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار در یک ساختمان مسکونی 3 طبقه واقع در محدوده سعادت آباد خبرداد. ساعت یک و 59 دقیقه بامداد امروز انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در محله سعادت آباد، سرو غربی به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
 
وی افزود:بلافاصله نیروهای 2 ایستگاه سازمان در محل حاضر و امدادرسانی های خود را آغاز کردند.
 
 
مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به وقوع انفجار در یک ساختمان 3 طبقه اظهارکرد:انفجار در یک ساختمان 3 طبقه مسکونی تک واحدی رخ داده بود.
 
انفجار

انفجار ساختمان مسکونی

ایشان در خصوص علت این انفجار خاطرنشان کرد:در پارکینگ این ساختمان مسکونی، 3 خودرو قرار داشته که یکی از آن ها دارای سوخت ال. پی. جی بوده و این خودرو نشت گاز داشته است.
وی در رابطه با اقدامات صورت گرفته از سوی ساکنین این ساختمان اظهارکرد:ساکنین ساختمان خودرویی که دچار نشت گاز بوده را از پارکینگ خارج کرده، اما پس از آن اقدام به روشن کردن موتور خانه می کنند و همین موضوع نیز سبب انفجار شدید می شود.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی از مصدومیت 2 مرد در این حادثه خبرداد و تصریح کرد:در این حادثه 2 مرد ساکن این ساختمان که در پارکینگ حضور داشتند دچار مصدومیت شده و علاوه بر آن، 2 خودرو موجود در پارکینگ نیز دچار آسیب دیدگی شدند.

تخریب 3 منزل مسکونی بر اثر انفجار در محله سعادت آباد

برگرفته از عصر ایران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف