نمناک اخبارجامعه 1504 آماده شنیدن گزارش تخلفات زیست محیطی
محیط زیست ، آلودگی محیط زیست
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها اظهار کرد: کد 1504 در اختیار همه شهروندان قرار دارد تا هرگونه تخلف و مسائل مربوط به حوزه منابع طبیعی از جمله حریق را گزارش دهند.
بازدید : 1,435 نفر

1504 آماده شنیدن گزارش تخلفات زیست محیطی

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از گشت های تلفیقی در ایام نوروز خبر داد و افزود:در این ایام از ظرفیت های واحدهای گشت و مراقبت به صورت حداکثری استفاده می شود.

سرهنگ قاسم سبزعلی اظهار کرد: با تاکید بر اینکه یگان حفاظت در ایام نوروز حضور پرررنگی تر خواهد داشت، گفت:یگان حفاظت منابع طبیعی اقدامات خود را در این ایام تشدید و از تمام بضاعت و توانایی های خود در ادارات کل استفاده خواهد کرد.

وی با بیان اینکه نیروهای گشت یگان حفاظت منابع طبیعی در ایام نوروز افزایش یافته است، افزود:با توجه به اینکه توافقی با سایر دستگاه ها از جمله سازمان امور اراضی و سازمان محیط زیست صورت گرفته است، در استان ها گشت های تلفیقی انجام می شود و از ظرفیت های واحدهای گشت و مراقبت به صورت حداکثری استفاده می شود.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها اظهارکرد:هماهنگی و تعامل با نیروی انتظامی نیز در بحث رسیدگی و برخورد با متخلفین در حوزه زمین خواری و تصرفات غیر مجازی انجام شده است، همچنین قرار شده این نیروها در زمینه سایر تخلفات حوزه منابع طبیعی کمک رسان یگان حفاظت منابع طبیعی باشند.

آلودگی محیط زیست

وی در ادامه افزود:هماهنگی هایی با دستگاه قضایی و پیش بینی شعبات خاصی در این زمینه صورت گرفته است تا در حداقل زمان ممکن تخلفات انجام شده مورد پیگیری و برخورد قرار گیرند.

به گفته سرهنگ سبزعلی تعاملاتی در سطح کلان در بحث حضور نیروها در پاسگاه ها و ایستگاه های نوروزی صورت خواهد گرفت تا حداقل تخلفات در حوزه منابع طبیعی اتفاق افتد.

وی با بیان اینکه همه ساله با توجه به فصل بهار و آغاز فصل سفر و گردشگری شهروندان، خسارت های بسیاری به عرصه های طبیعی وارد می شود، گفت:سفرهای استانی به ویژه در ایام عید، حریق و تخریب منابع طبیعی بیشتر افزایش می یابد؛ ولی امیدواریم از طریق فرهنگ سازی و اطلاع رسانی اصحاب رسانه از این اتفاقات تا حد ممکن جلوگیری شود.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها اظهار کرد:کد 1504 در اختیار همه شهروندان قرار دارد تا هرگونه تخلف و مسائل مربوط به حوزه منابع طبیعی از جمله حریق را گزارش دهند.

1504 آماده شنیدن گزارش تخلفات زیست محیطی

1504 آماده شنیدن گزارش تخلفات زیست محیطی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف