نمناک سرگرمیدیدنی ها تخم مرغی که هنگام پختن جوجه شد!
تخم مرغ ، جوجه
یک ویدئو در فیس بوک منتشر شد که یک سرآشپز هنگامی که دارد تخم مرغ هارا در ماهی تابه میشکند با جوجه مواجه میشود . همیشه تخم مرغ را قبل از شکاندن در ظرفی دیگر چک کنید.
بازدید : 1,675 نفر

 تخم مرغ هایی که در ماهیتابه جوجه شدند!

همیشه قبل از این که تخم مرغ ها را مستقیما داخل تابه بشکانید آن ها را در ظرف دیگر بشکانید چون ممکن است جوجه زنده از آن بیرون بیاید. 

این تصاویر واقعی که در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده است که در یک رستوران ضبط شده است نشان می دهد که سرآشپز در حال شکاندن تخم مرغ ها در یک تابه بزرگ است. تخم مرغ اول بدون هیچ مشکلی در تابه می افتد اما با شکاندن تخم مرغ دوم مشکل شروع می شود.
 
همین که سرآشپز تخم مرغ ها را می شکند جوجه های زنده از این تخم مرغ ها بیرون می آیند. این فقط مربوط به تخم مرغ دوم نبود چون از تخم مرغ سوم هم یک جوجه بیرون می آید.
 
سرآشپز قبل از این که جوجه ها شروع به پختن کنند، آن ها را از کف تابه داغ برمی دارد و به نفر بغل دستی می دهد تا آن ها را از آن جا دور کند.
 
تخم مرغ

تخم مرغ را قبل از شکاندن چک کنید

 
این ویدیو در فیس بوک منتشر شد و بیش از 29300 بیننده داشت اما همه این ویدیو را باور نکردند و نوشتند:این فقط یک حقه شعبده بازی است چون جوجه ای که تازه از تخم بیرون می آید خیس است اما این جوجه ها کاملا خشک هستند.

تخم مرغ ، تخم مرغ و جوجه

تخم مرغی که هنگام پختن جوجه شد!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از بهار/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف