نمناک سرگرمیگوناگون تخم مرغ عجیب که داخل تخم مرغ بود + تصاویر
تخم مرغ ، عکس تخم مرغ
خانمی که قصد داشت تخم مرغ را برای صبحانه نمیرو کند با صحنه ی عجیبی مواجه شد. بزرگترین تخم مرغی که مرغ خانگی اش گذاشته بود یک تخم مرغ دوقلوی عجیب بود.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1394

تخم مرغ دوقلوی یک مرغ خانگی

اما پوستل ویت 33 ساله با دیدن یک تخم مرغ کامل داخل بزرگترین تخم مرغ مرغ خانگی اش متعجب شد.

تخم مرغ دوقلو تخم مرغ دوقلو

زمانی که تخم مرغ ها را از داخل قفس مرغ هایش برداشت متوجه شد که یکی از تخم مرغ ها بسیار درشت تر از بقیه است و زمانی که برای پختن آن را شکست متوجه ماجرا شد.تخم مرغ بزرگ 167 گرم وزن داشت و دقیقا دوبرابر تخم مرغ های دیگر بود.این خانم زمانی که تخم مرغ را داخل ماهی تابه شکست یک تخم مرغ دیگر از داخل آن بیرون افتاد.

تخم مرغ تو تخم مرغ عکس تخم مرغ عجیب

خانم پوستل به دلیل بزرگ بودن تخم مرغ تصمیم گرفت از زمان شکستن آن فیلم بگیرد و به عنوان لذت خوردن بزرگترین تخم مرغ آن را منتشر کند که ناگهان متوجه علت بزرگی تخم مرغ شد. به محض شکستن تخم مرغ بزرگ ، تخم مرغ داخل ان به بیرون افتاد و علت بزرگ بودن تخم مرغ مشخص شد. این پدیده نادر را انقباض ضد دودی می نامند که در زمان تخمک گذاری رخ می دهد.یعنی زمانی که مرغ در مرحله تولید تخم مرغ است تخمک دیگری وارد مرحله تکمیل می شود.به طور طبیعی مرغ هر 18 الی 26 ساعت این عمل را در بدن خود انجام می دهد اما گاهی در لحظه تولید و تکمیل یک تخمک ، تخمکگذاری دیگری رخ می دهد.

 مرغ خانگی

مرغ خانگی که تخم مرغ دوقلو گذاشت

تخم مرغ ، عکس تخم مرغ دوقلو و تخم مرغ تو تخم مرغ

تخم مرغ عجیب که داخل تخم مرغ بود + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف