نمناک ورزشفوتبال فیفا یقه AFC را برای بازی ایران و سوریه گرفت
فیفا ، ورزشگاه نامناسب
فیفا بابت برگزاری بازی سوریه و ایران در ورزشگاه غیراستاندارد تانکو عبدالرحمن مالزی با کنفدراسیون فوتبال آسیا برخورد کرد.
تاریخ انتشار : 27 آبان 1395

فیفا به خاطر ایران یقه AFC را گرفت

 
همان طور که کی روش پیش بینی کرده بود فیفا بابت برگزاری بازی سوریه و ایران در ورزشگاه غیراستاندارد تانکو عبدالرحمن مالزی با کنفدراسیون فوتبال آسیا برخورد کرد.
 
اگر چه لحظه ای که در ورزشگاه نامناسب تانکو عبدالرحمان مالزی و در آب و هوای نامناسب تر مالزی ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به داور دستور داد باید بازی را تحت هر شرایطی برگزار کنی، نماینده فیفا هم حضور داشت و با سکوت خود مقابل دستور خنده دار ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به داور در این افتضاح تاریخی شریک جرم شد اما فیفا حالا یقه کنفدراسیون را گرفته است.

به گفته یکی از ایرانیانی که به مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور رفت و آمد دارد، دیروز نامه ای از فیفا به کنفدراسیون رسید که لحن دوستانه ای نداشت.

گویا در این نامه آمده است ورزشگاه تانکو عبدالرحمان که میزبان بازی سوریه و ایران بود، فاقد استانداردهای لازم برای میزبانی از یک بازی رسمی ورودیه جام جهانی است و علاوه بر آن وقتی هوا بارانی و زمین آب گرفته بود، بازی نباید برگزار می شد.

فیفا

برگزاری بازی سوریه و ایران در ورزشگاه غیراستاندارد تانکو عبدالرحمن مالزی

فیفا که از طریق نماینده اش در جریان قرار گرفته داور نمی خواست بازی را آغاز کند و با دستور ناظر کنفدراسیون این کار را انجام داده، به کنفدراسیون تذکر داده دیگر به هیچ وجه در چنین شرایطی بازی را برگزار نکند.

 بد نیست بدانید پیش از این کارلوس کی روش هم پیش بینی کرده بود فیفا یقه کنفدراسیون را بابت بازی در این شرایط فاجعه گونه می گیرد.

جالب این جاست که کنفدراسیون تلاش می کند این نامه و تذکر فیفا محرمانه بماند و لو نرود.

فیفا یقه AFC را برای بازی ایران و سوریه گرفت

فیفا یقه AFC را برای بازی ایران و سوریه گرفت
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از رادنیوز - / ر
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف