نمناک اخبارجامعه تراشیدن مو و ابروهای دختر جوان در ملاء عام + عکس
تراشیدن موی سر ، کارگر
تصاویر از گریه و ناراحتی دختر جوانی که توسط گروهی از دانشجویان سوسیالیست محکوم به تراشیدن مو و ابروهایش در ملاء عام شده بود خشم همه را برانگیخت.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1395

تراشیدن مو و ابروهای دختر جوان توسط دانشجویان سوسیالیست

دانشجویان یک گروه سوسیالیست تندرو در مغرب، موی سر و ابروی یک دختر کارگر را در دانشگاه مولای اسماعیل در شهر "مکناس" در مرکز این کشور تراشیدند.
 
بر این اساس، این اقدام که خشم گسترده مردم را در پی داشت در پی صدور حکم دادگاه به اصطلاح "عرفی" که خودشان برای محاکمه این دختر برپا کرده بودند، صورت گرفته است.
 
تراشیدن موی سر

لحظه تراشیدن موی سر دختر کارگر توسط دانشجویان دانشگاهی در مغرب

 
این حادثه که در دانشکده علوم این دانشگاه رخ داد، بار دیگر موضوع خشونت دانشگاهی را در این کشور مطرح کرد؛ اتهامی که به طور ویژه به گروهی به نام "برنامه تدریجی" وارد شده است. یکی از این اتهامات، ضرب و شتم یک دانشجو تا حد مرگ در شهر "فاس" در حدود دو سال قبل است.
اداره امنیت مکناس دو دانشجوی دانشکده علوم دانشگاه مولای اسماعیل در شهر "مکناس" مغرب را به اتهام ضرب و جرح و چیدن موی یک دختر کم سن و سال دستگیر کرده است. تحقیق انجام شده حاکیست که این دو به زور دو قمه، دست و چشمان این دختر را بسته و موهایش را به زور تراشیدند.
شاهدان گفتند، دانشجویان گروه "برنامه تدریجی" مدعی شدند این دختر علیه آنان جاسوسی می کرده و رفتارهای خلاف عرف دانشگاه داشته که به همین دلیل موهای سر و ابرویش را تراشیده و او را کتک زدند.

تراشیدن مو و ابروهای دختر جوان در ملاء عام + عکس

تراشیدن مو و ابروهای دختر جوان در ملاء عام + عکس
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از سی ان ان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف