ترافیک پرحجم در محور ایلام به مهران

تاریخ انتشار : 6 آبان 1397کد مطلب : 22905زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور و همچنین جاده ایلام به مهران را اعلام کرد.

وضعیت ترافیک جاده ایلام به مهران و جاده کرج چالوس

تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به بارش برف در محدوده پل زنگوله و تونل کندوان در جاده کرج ـ چالوس گفت:اکنون استفاده از زنجیرچرخ در ارتفاعات محور کرج ـ چالوس الزامی است.

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای خروجی زائران اربعین اظهار کرد:ترافیک در محدوده ایلام به مهران در هر دو مسیر رفت و برگشت و در محدوده های خرمشهر ـ چزابه و محور شلمچه پرحجم گزارش شده است. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به بارش خفیف برف در محدوده پل زنگوله و تونل کندوان در محور کرج ـ چالوس خاطرنشان کرد:اکنون بارش باران در اکثر محورهای خراسان رضوی، مازندران، سمنان، البرز و گیلان وجود دارد؛ در خراسان جنوبی در محور فردوس ـ قاین و در استان قزوین در سه جاده قزوین ـ رشت، قزوین ـ زنجان و قزوین ـ کرج شاهد بارش باران هستیم. 

وی افزود:مه گرفتگی همراه با کاهش دید برای راننده در استان زنجان در محور تهم ـ طارم وجود دارد و اکنون استفاده از زنجیرچرخ در ارتفاعات محور کرج ـ چالوس الزامی است. 

رحمانی با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین در ورودی کلان شهرها گفت:در آزادراه های قزوین ـ کرج، کرج ـ تهران و در جاده مخصوص کرج ـ تهران ترافیک سنگین است، در محدوده پاکدشت ـ تهران و شهریار ـ تهران ترافیک نیمه سنگین و در آزادراه و جاده قدیم قم ـ تهران و آزادراه و جاده قدیم ساوه ـ تهران پرحجم است.

انتهای پیام/م

آخرین وضعیت ترافیکی جاده ایلام به مهران امروز

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظرات
وبگردی