نمناک سرگرمیگوناگون ابروی زن همراه ترامپ سوژه شد + عکس
ترامپ ، عکس خنده دار ترامپ
نام ترامپ رئیس جمهور آمریکا باز هم در میان سوژه ها قرار گرفت اما اینبار نه به خاطر حرکات و یا رفتار پرحاشیه بلکه به دلیل زنی که حین سخنرانی پشت سر او ایستاده بود.

جنجال مدل ابروی زن همراه ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور پرحاشیه آمریکا بازهم سوژه شد اما این بار نه برای رفتار یا صحبت های خودش بلکه به واسطه مدل ابروهای عجیب زنی که در حین سخنرانی پشت سر او ایستاده بود.

مدل عجیب و غریب ابروهای این زن از نگاه تیز اعضای رسانه دور نماند و خیلی سریع در فضای مجازی منتشر شد.

 زنی که مدل ابروهای او عجیب ترین مدل ابروی دیده شده نام گرفت در جریان سخنرانی رئیس جمهور آمریکا که با عنوان لغو و جایگیزینی قانون خدمات درمانی اوباما دقیقا پشت سر ترامپ ایستاده و با حالتی نگران سر تکان می دهد ، البته حالت و مدل ابروهای او این امکان را به دیگران نمی دهد تا مطمئن شوند آیا واقعا او نگران است یا اینکه نه این نگرانی به واسطه مدل ابروهایش در چهره ی او ایجاد شده است.

ترامپ

عکس زنی که با مدل ابروهای عجیب و غریبش در سخنرانی ترامپ جلب توجه کرد

 گفتنی است ترامپ بعد از دیدن تصاویر سوژه شده مدل ابروهای این زن از این مسئله ناراحت شد و به یکی از نزدیکانش گفته که مردم و رسانه ها به جای انکه به صحبت های رئیس جمهور توجه کنید به مدل ابروی این خانم دقت کرده اید در حالیکه من در مورد یکی از مهم ترین مسائل گفتگو می کردم.

ابروی زن همراه ترامپ سوژه شد + عکس

ابروی زن همراه ترامپ سوژه شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف