ترامپ و بن سلمان

ترامپ : پادشاه عربستان شپش دارد!

کد مطلب : 67493زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترامپ پس از دیدار ماه گذشته اش با بن سلمان پادشاه عربستان از کارکنانش خواسته صندلیها و اشیایی را که بن سلمان لمس کرده بگردند و اگر شپشی مانده تمیز کنند.

ماجرای شپش داشتن بن سلمان چیست؟

تابناک:رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار ماه گذشته خود با ولیعهد عربستان سعودی در کاخ سفید به کارکنانش گفته است بن سلمان شپش دارد.

پایگاه العهد نوشت:دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه برای صدمین بار در برابر امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه چیزی را که از کشورهای خلیج فارس می خواهد تکرار کرد و گفت:ما هفت تریلیون دلار در خاورمیانه خرج کرده ایم و هیچ چیزی به دست نیاوردیم. کشورهای ثروتمندی در آنجا هستند که شما به خوبی آنها را می شناسید و هزینه آن را پرداخت خواهند کرد و مجبورشان می کنیم نظامیان خود را به سوریه روانه کنند و ما نظامیان خود را به خانه برمی گردانیم.
 
این پایگاه می افزاید:ترامپ به خوبی به شرایط بن سلمان واقف است و کاملا می داند که چگونه او همه تخم مرغهایش را در سبد وی قرار داده است و به همین جهت به صورت عمدی از تحقیر او ابایی ندارد و بارها برابر دوربینها و رسانه ها از واژه «دوشیدن» بن سلمان و عربستان سعودی استفاده کرده است.
 
یک منبع مطلع عربی در واشنگتن به نقل از یک عضو کنگره آمریکا به پایگاه اینترنتی العهد گفت ترامپ پس از دیدار ماه گذشته اش با بن سلمان در کاخ سفید از کارکنانش خواسته است «صندلیها و اشیایی را که بن سلمان لمس کرده و بر روی آن نشسته است بگردند و اگر شپشی به جا مانده است تمیز کنند.»
 
العهد ادامه می دهد:رئیس جمهور آمریکا به کسی که 20 مارس گذشته او را هنگام استقبال در کاخ سفید «دوست» خود نامیده بود این گونه نگاه می کند.
انتهای پیام/م

ترامپ : پادشاه عربستان شپش دارد!

3.830
این مطلب مفید بود ؟237
وبگردی