نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر
ترانه علیدوستی ، بازیگران فیلم مادر قلب اتمی
ترانه علیدوستی بازیگر فیلم سینمایی مادر قلب اتمی در واکنش به ممیزی های این فیلم گفت: با 30 دقیقه اصلاحیه دادن به آن، گویی به طور مستقیم بگویی این اثر اکران نشود.

ترانه علیدوستی که به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی به کارگردانی علی احمدزاده به ایفای نقش پرداخته و منتظر اکران آن است به اصلاحیه 30 دقیقه ای این فیلم واکنش نشان داد.

بازیگر سینما درباره سرنوشت فیلم سینمایی مادر قلب اتمی برای اکران اظهار کرد:خیلی برایم جالب است چون این فیلم به لحاظ داستانی مشکلی ندارد و من از اتفاقات اخیر برای این اثر تعجب می کنم.

وی افزود:نیم ساعت اصلاحیه دادن به یک فیلم، آن را از زمان قانونی اش پایین تر می آورد و این حرکت عجیبی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد است چون هیچ فیلمی زیر 74 دقیقه نمی تواند اکران شود و 30 دقیقه اصلاحیه دادن به نوعی نقض این حرف است.
 
 ترانه علیدوستی
 
این بازیگر تصریح کرد:نمی دانم، فکر می کنم معنای چنین اصلاحیه ای این است که نمی خواهند فعلا مادر قلب اتمی اکران شود.
 
علیدوستی یادآور شد:من دلیل این امر را نمی فهمم، چون از اینکه به کدام بخش ها اصلاحیه خورده است، خبر ندارم. امیدوارم این فیلم اکران شود و مردم آن را ببینند. چون فیلم مورد علاقه من است و خیلی دوستش دارم.
 
 ترانه علیدوستی ، محمدرضا گلزار و پگاه آهنگرانی
 
بازیگر آسمان زرد کم عمق ادامه داد:مادر قلب اتمی فیلمی متفاوت از آثار مرسوم سینما است. این اثر فیلم عجیبی است و داستان آن ماهیت غیرواقعی دارد. یعنی رئال نیست و اگر نخواهم داستان آن را لو بدهم باید بگویم این فیلم شوخ است.
سه شنبه 2 تیر تهیه کننده مادر قلب اتمی در گفتگویی اعلام کرد وزارت ارشاد برای دادن مجوز نمایش به فیلم خواستار حذف 30 دقیقه از اثر شده است.
ترانه علیدوستی ، محمدرضا گلزار ، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر

فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 86
برگرفته از مهر- / ک
این مطلب مفید بود ؟ 73 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف