نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر
ترانه علیدوستی ، بازیگران فیلم مادر قلب اتمی
ترانه علیدوستی بازیگر فیلم سینمایی مادر قلب اتمی در واکنش به ممیزی های این فیلم گفت: با 30 دقیقه اصلاحیه دادن به آن، گویی به طور مستقیم بگویی این اثر اکران نشود.
بازدید : 34,599 نفر

ترانه علیدوستی که به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی به کارگردانی علی احمدزاده به ایفای نقش پرداخته و منتظر اکران آن است به اصلاحیه 30 دقیقه ای این فیلم واکنش نشان داد.

بازیگر سینما درباره سرنوشت فیلم سینمایی مادر قلب اتمی برای اکران اظهار کرد:خیلی برایم جالب است چون این فیلم به لحاظ داستانی مشکلی ندارد و من از اتفاقات اخیر برای این اثر تعجب می کنم.

وی افزود:نیم ساعت اصلاحیه دادن به یک فیلم، آن را از زمان قانونی اش پایین تر می آورد و این حرکت عجیبی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد است چون هیچ فیلمی زیر 74 دقیقه نمی تواند اکران شود و 30 دقیقه اصلاحیه دادن به نوعی نقض این حرف است.
 
 ترانه علیدوستی
 
این بازیگر تصریح کرد:نمی دانم، فکر می کنم معنای چنین اصلاحیه ای این است که نمی خواهند فعلا مادر قلب اتمی اکران شود.
 
علیدوستی یادآور شد:من دلیل این امر را نمی فهمم، چون از اینکه به کدام بخش ها اصلاحیه خورده است، خبر ندارم. امیدوارم این فیلم اکران شود و مردم آن را ببینند. چون فیلم مورد علاقه من است و خیلی دوستش دارم.
 
 ترانه علیدوستی ، محمدرضا گلزار و پگاه آهنگرانی
 
بازیگر آسمان زرد کم عمق ادامه داد:مادر قلب اتمی فیلمی متفاوت از آثار مرسوم سینما است. این اثر فیلم عجیبی است و داستان آن ماهیت غیرواقعی دارد. یعنی رئال نیست و اگر نخواهم داستان آن را لو بدهم باید بگویم این فیلم شوخ است.
سه شنبه 2 تیر تهیه کننده مادر قلب اتمی در گفتگویی اعلام کرد وزارت ارشاد برای دادن مجوز نمایش به فیلم خواستار حذف 30 دقیقه از اثر شده است.
ترانه علیدوستی ، محمدرضا گلزار ، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر

فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 85
برگرفته از مهر- / ک
این مطلب مفید بود ؟ 72 13
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف