نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ترخیص پژمان بازغی از بیمارستان و بازگشت به سریال روزهای بیقراری
پژمان بازغی ، سریال روزهای بیقراری
پژمان بازغی که بخاطر عارضه قلبی در بیمارستان بستری بود پس از بهبودی مرخص شد و به سریال روزهای بیقراری بازگشت.
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395

پژمان بازغی از بیمارستان مرخص شد

پژمان بازغیبازیگر 42 ساله کشورمان که بخاطر عارضه قلبی در چند روزی در بیمارستان بستری بود، مرخص شد.

پژمان بازغی و دخترش ، سریال روزهای بیقراری ، پژمان بازغی در بیمارستان

پژمان بازغی و دخترش نفس در بیمارستان

تهیه کننده سریال روزهای بیقراری ضمن اعلام خبر ترخیص پژمان بازغی از بیمارستان از حضور دوباره این بازیگر در ادامه تصویربرداری سریال در روزهای آینده خبر داد.

امیرحسین شریفی درباره وضعیت سلامتی پژمان بازغی بازیگر سریال روزهای بیقراری گفت:طی چند روزی که بازغی در بیمارستان بستری بود برنامه ریزی گروه به گونه ای رقم خورد که خللی در مراحل ساخت سریال به وجود نیاید و از طرف دیگر نیز نظارت دقیقی بر مراحل درمان این بازیگر خوب کشورمان داشتیم تا هرچه زودتر با بهبود کامل به جمع خانواده و همکاران خود بپیوندد.

وی افزود:هر چند مشکل پژمان بازغی مشکل حاد و جدی نبود اما برای اینکه خیال مان از همه جهت راحت باشد تصمیم بر این شد که چند روزی تحت نظر کامل کادر پزشکی باشد. با لطف خداوند مشخص شد این بازیگر خوب و توانا هیچ مشکلی ندارد و از سه روز آینده مجددا بازی خود را در «روزهای بیقراری» آغاز خواهد کرد.

گروه تولید «روزهای بیقراری» در حال حاضر در لوکیشن هتل - بیمارستان گاندی مشغول تصویربرداری یکی از بخش های مهم این سریال هستند. یکی از ویژ گی های این سریال این است که در 4 استان و منطقه جغرافیایی نظیر تهران، اصفهان، همدان و گیلان تصویربرداری می شود و در سکانس های هر استان تعدادی از بازیگران بومی و مطرح آن استان به گروه می پیوندند.

پژمان بازغی ، بهنوش بختیاری ، الهام حمیدی و ابوالفضل پورعرب ، پژمان بازغی در بیمارستان ، پژمان بازغی در سریال بیقراری

پژمان بازغی ، بهنوش بختیاری ، الهام حمیدی و ابوالفضل پورعرب در پشت صحنه سریال روزهای بیقراری

تصویربرداری این سریال به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی با حضور بازیگران اصلی شامل پژمان بازغی، الهام حمیدی، سارا صوفیانی، کامران تفتی با هنرمندی بهنوش بختیاری و با حضور ابوالفضل پورعرب در تهران ادامه دارد و در روزهای پایانی تصویربرداری در لوکشین های تهران 6 بازیگر جدید به گروه پیوستند.

والیه علوی عطیه غبیشابی، حمیدرضا هدایتی، حسام منظور، فاطمه واحدی و زهرا برومند 6 بازیگری جدیدی هستند که به «روزهای بیقراری» پیوسته اند که با توجه به تنوع جغرافیایی این سریال و تصویربرداری در 4 استان مختلف دو بازیگر از اصفهان،یک بازیگر از همدان و یک بازیگر از گیلان هستند.

ترخیص پژمان بازغی از بیمارستان و بازگشت به سریال روزهای بیقراری

ترخیص پژمان بازغی از بیمارستان و بازگشت به سریال روزهای بیقراری
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از مهر - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف