نمناک سرگرمیدیدنی ها تردستی باورنکردنی با سیگار و لیوان کاغذی! + تصاویر
سیگار ، شعبده بازی
یک شعبده باز با استفاده از سیگار و لیوان کاغذی که هر دو را بدون دخالت دست در هوا معلق نگه می داشت باعث تحیر همگان شد.
بازدید : 1,567 نفر

 شعبده بازی عجیب با سیگار

شعبده بازی یه مهارت و استعداد خاصی در افراد است که با روش های عجیب می توانند یک اتفاق را جور دیگری جلوه دهند بدون اینکه کسی متوجه شگرد آنها شود.ویدیویی از یک شعبده باز در فضای مجازی منتشر شده است که با استفاده از یک سیگار و یک لیوان کاغذی همه بیننده های خود را متحیر کرده است.
 
گفته می شود که این ویدیو در یک محل سیگار کشیدن در اداره ای در ژاپن و در صورتی ضبط شده که فقط دو نفر در اتاق بوده اند.
 
شعبده بازی با سیگار
 
شعبده بازی با سیگار
 
این شعبده باز در حالیکه یک سیگار روشن روی لب هایش دارد، یک لیوان کاغذی را از روی میز برمی دارد و آن را بین دو دستش در صورتی که هیچ کدام از دستانش به لیوان برخورد نمی کند، آن را روی هوا به صورت معلق نگه می دارد و بعد از چند ثانیه دوباره آن را روی میز می گذارد.
 
شعبده بازی با سیگار
 
این پایان کار شعبده باز نبود و این دفعه تصمیم گرفت تا سیگار روی لبش را بین زمین و هوا نگه دارد که همین کار را هم انجام می دهد و سیگار را در هوا به صورت معلق نگه داشت در حالیکه این سیگار روشن بود و بعد از چند ثانیه سیگار را در هوا گرفت و به دهان خود بازگرداند.
 
گفتنی است، پس از بارگذاری این ویدیو در فضای مجازی بحث های زیادی درباره این فیلم شده است و اکثر افراد باور دارند که این فرد، اشیا را به نخ وصل می کند و کسی آن ها را از بالا جابجا می کند.

تردستی باورنکردنی با سیگار و لیوان کاغذی! + تصاویر

تردستی باورنکردنی با سیگار و لیوان کاغذی! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف