نمناک سرگرمیگوناگون ترسناک ترین نقطه جهان کجاست؟ + تصاویر
ترسناک ترین نقطه جهان ، وحشتناک ترین جای کره زمین
فکر می کنید ترسناک ترین نقطه جهان کجاست ؟ یک دره و یا ...! وحشتناک ترین نقطه ی کره زمین تراشه سیب زمینی است که اگر به سلامت به آنجا برسی باید چیپس و سیب زمینی سرخ کرده بخوری.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1395

ترسناک ترین نقطه جهان یا وحشتناک ترین جای کره زمین

وقتی صحبت از وحشتناک ترین جای جهان می شود در ذهنتان چه چور مکانی تصور می کنید ؟ مطمئنا می تواند شباهتی به تراشه سیب زمینی که عنوان ترسناک ترین نقطه کره زمین را به خود اختصاص داده داشته باشد.

پارک پووی ترسناک ترین جای دنیاست

پارک پووی در سن دیگو به عنوان ترسناک ترین محل کره زمین شناخته می شود.تراشه سیب زمینی که در ارتفاع 4000 متری قرار دارد و نقطه ای معلق در بین زمین و هوا است در این پارک واقع شده است.توریست ها، کوهنوردان و حتی مردم عادی علاقه زیادی به دیدن این نقطه دارند، ولی برای کسانی که میگرن یا سرگیجه دارند دیدن این محل از نزدیک توصیه نمی شود.
با اینکه این تراشه به علت حواس پرتی بازدیدکنندگان کشته های بسیاری داده، ولی از علاقه توریست ها برای دیدن این محل کاسته نشده است.
مردمی که به این نقطه راه پیدا می کنند و این ارتفاع را با سلامت طی می کنند، باید در کنار این سنگ معلق چیپس یا سیب زمینی سرخ کرده بخورند.
سن دیگو یک شهر ساحلی در جنوب کالیفرنیا واقع در گوشه جنوب غربی ایالات متحده آمریکا است. این شهر دومین شهر بزرگ کالیفرنیا و هشتمین شهر بزرگ ایالات متحده آمریکا است. 

ترسناک ترین نقطه جهان
ترسناک ترین نقطه جهان
ترسناک ترین نقطه جهان

تصاویر تراشه سیب زمینی که ترسناک ترین نقطه جهان است

 

ترسناک ترین نقطه جهان, وحشتناک ترین جای کره زمین

ترسناک ترین نقطه جهان کجاست؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 35
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف