نمناک سرگرمیگوناگون وحشتناک ترین و ترسناک ترین پل جهان + تصاویر
ترسناک ترین پل جهان ، عکس ترسناک ترین پل
ترسناک ترین پل جهان پلی است شیشه ای که در ارتفاع 185 متری در بالای دره ای وحشتناک در چین ساخته شده است.این پل به قدری ترسناک است که بسیاری با چشم یسته و چهاردست و پا از آن عبور کردند.

ترسناک ترین پل جهان در چین

ترسناکترین پل جهان ساخته شده از شیشه هایی به ضخامت و استحکام 25 برابر بیشتر از شیشه های معمولی است و در بالای دره ای به عمق 185 متری احداث شده است.

ترسناک ترین پل جهان

ترسناکترین پل جهان

این سازه معلق از نوک کوه استون بودا واقع در شینیوژا ژئوپارک و در ارتفاع  180 متری بالای دره ای در آن منطقه احداث شده است. سال گذشته،  بخش چوبی این پل که در نوع خود بلندترین محسوب می شود، برداشته شد و به جای آن از شیشه استفاده کردند. این صفحات شیشه ای 25 برابر محکم تر از شیشه های معمولی اند و ازاین رو در برابر فشار زیاد مقاوم اند. 

ترسناکترین پل جهان
 
پل شیشه ای 
باید بدانید که مرم محلی به آن «پل قهرمان» می گویند زیرا برای رد شدن از آن باید اعصابتان بسیار قوی باشد. تعدادی از اولین گردشگرانی که قصد عبور از آن را داشتند روی زانوهای خود خم شدند و چشم بسته و چهار دست وپا از آن گذشتند. 
 ترسناکترین پل جهان
 
این پل یکی از چندین سایت گردشگری ترسناکی است که چین در طی چند سال اخیر ساخته است. به گزارش گلوبال تایمز، کارگران برای ساختن این پل، جان خود را به خطر انداخته بودند و حتی بدون طناب ایمنی کار می کردند. به گفته یکی از کارگران بانام ژانگ جین فای 50 ساله اگر مردم این پل را این قدر دست بالا نگیرند، آن گونه که فکر می کنند هم ترسناک به نظر نمی سد.

وحشتناک ترین و ترسناک ترین پل جهان + تصاویر

وحشتناک ترین و ترسناک ترین پل جهان + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 85
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 79 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف