نمناک اخباراقتصاد ترس مهمانداران همجنسگرای زن ایرفرانس از پرواز به ایران!
مهمانداران ، مهمانداران ایر فرانس
در نامه نمایندگان انجمن «همجنس گرایان زن»آمده است که مهمانداران آنها از شرکت در پروازها به ایران خودداری می ورزند زیرا در ایران هم جنس گرایی با حکم اعدام مجازات می شود.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395

مهمانداران همجنسگرای ایر فرانس از پرواز به ایران می ترسند!

در شبکه اینترنت دادخواستی تحت عنوان « مهمانداران هم جنس گرای « ایر فرانس» از ترس اعدام حاضر نیستند به ایران پرواز کنند» ظاهر شده است.  

مهمانداران شرکت هواپیمایی فرانسه که هم جنسگرا بودن خود را پنهان نمی کنند این دادخواست را در اینترنت منتشر کردند. این دادخواست طی 5 روز بیش از 2 هزار امضا جمع کرد.

در نامه نمایندگان انجمن «همجنس گرایان زن»آمده است که آنها از شرکت در پروازها به ایران خودداری می ورزند زیرا در ایران هم جنس گرایی با حکم اعدام مجازات می شود.

در دادخواست منتشره همجنس گرایان مرد نه به دلیل امنیت شخصی خود بلکه به علت اخلاقی از انجام پرواز به ایران خودداری می ورزند.»

در دادخواست آمده است:وقت آن فرا رسیده که « ایر فرانس» در عمل ثابت کند که اخلاقیات را رعایت می کند و فقط از سیمای شرکت هواپیمایی حمایت نمی کند».

قبل از این شماری از زنان مهماندار در پروازهای ایرفرانس با داشتن حجاب در تهران مخالفت کرده بودند که در نتیجه با تصمیم مدیران ایرفرانس، قرار شد حضور آنها در پروازهای ایران، اختیاری و انتخابی باشد.

شرکت هواپیمایی فرانسه (ایرفرانس) بعد از 8 سال، پروازهای خود را از این هفته از پاریس به تهران از سر می گیرد.

ترس مهمانداران همجنسگرای زن ایرفرانس از پرواز به ایران!

ترس مهمانداران همجنسگرای زن ایرفرانس از پرواز به ایران!
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 19
برگرفته از عصرایران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف