تمیز کردن خودرو

چند روش ساده برای تمیز کردن خودرو

کد مطلب : 43614زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساده ترین راه و روش تمیز کردن خودرو ،بردن به کارواش است که البته با روش هایی که در این بخش می خوانید خودتان می توانید تمام بخش های داخلی و خارجی ماشین را برق بیندازید.

3 ترفند جالب برای تمیز کردن خودرو

خودرویی که بدنه ای براق و لاستیک های تمیز داشته باشد حتما زیباتر و جذاب تر به نظر می رسد. همیشه لازم نیست برای تمیز کردن خودرویتان هزینه کارواش صرف کنید در این بخش راه هایی ساده برایتان داریم تا برق انداختن ماشین را توسط خودتان تجربه کنید.

برای شستشو و کارواش ماشین شخصی خود می توانید از ترفندهای ساده زیر استفاده کنید.

ترفند های ساده برای تمیز کردن خودرو های شخصیتان

جوش شیرین برای پاک کردن داخل ماشین

تمیز کردن خودرو

جوش شیرین یک ماده پاک کننده جادویی است که لکه ها و کثیفی های طولانی مدت داخل اتومبیل و روکش های ماشین را جذب کرده و آن ها را از بین می برد. مقداری جوش شیرین را روی ناحیه مورد نظر بریزید و اجازه دهید تا چند ساعت بماند. پس از گذشت زمان کافی روی روکش های ماشین را جاروبرقی بکشید.

سیب زمینی و نمک برای از بین بردن زنگ زدگی ها

تمیز کردن خودرو

این یک روش موثر برای حذف زنگ زدگی های قسمت های مختلف ماشین است. یک سیب زمینی را از وسط به دو نیم تقسیم کنید و مقداری نمک روی آن بپاشید سپس سیب زمینی را روی قسمت های زنگ زده خودرو بمالید. در نهایت روی سطح مورد نظر را بشویید و خواهید دید که اثرات زنگ زدگی از سطح ماشین از بین رفته است.

استفاده از آب سودا برای تمیز کردن وسایل داخل خودرو

تمیز کردن خودرو

آب سودا نوعی آب گازدار است که با استفاده از آن می توانید از شر لکه های داخلی ماشین خلاص شوید. سودا را روی قسمت های لکه دار بریزید، بعد از چند دقیقه محل لکه را با حوله خشک کنید. این روش حتما جواب خواهد داد.

چند روش ساده برای تمیز کردن خودرو

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
برگرفته از پدال نیوز - / ر
وبگردی