نمناک سرگرمیگوناگون ترفندی جالب برای فهمیدن رفتن یا نرفتن برق خانه؟!
ترفند جالب ، برق خانه
ترفندی جالب برای اینکه متوجه بشویید وقتی از سفر های طولانی به خانه باز میگردید برق خانه تان رفته است یا خیر را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

روشی بسیار جالب برای متوجه شدن رفتن برق خانه

ترفند جالب برای آنکه بدانید وقتی بیرون از خانه بوده اید برق منزل تان رفته است یا خیر؟

هر موقع که بیرون از خونه میروید یک سکه داخل فریزر بذارید!!!!

دلیلش اینجاست؛خیلی جالبه، هنگامی که شما از سفر طولانی باز میگردید میتوانید متوجه بشوید که در طی روزهای که نبودید چند ساعت برق قطع شده و شما برق نداشتید.
در این مورد، مواد غذایی شما فاسد و خراب شده است و بنابراین بهتر آنکه انرا فورا دور بریزید.چون غذاهای فریز شده دوباره بعد از اینکه برق می اید، یخ میبندد، پس بنابراین ما نمیتوانیم متوجه فاسد شدن ان شویم.
 
مسافرت

متوجه شدن رفتن یا نرفتن برق خانه بعد از مسافرت های طولانی

این موضوع حتی میتواند تهدید کننده زندگی باشد. زیرا باعث گسترش سایر باکتری ها میشود.با این حال این روش یک فریب و حقه است که میتوانید از آن استفاده کنید.که برق فریزر شما چه مدت قطع بوده است.
یک ماده غذایی میتونه حداقل 4 ساعت بیرون بماند و فاسد نشود (فقط اگر در یخچال باز نشده باشد) در فریزر باید تا حد ممکن و تا جایی که میشود بسته بماند که دمای سرد ان بیرون نرود.
این کار احتیاج به 3 وسیله جزئی دارد.
  • آب
  • یک سکه
  • یک فنجان
مقداری آب داخل فنجان پر کنید و انرا داخل فریزر بگذارید.
وقتی که آب یخ زد، یک سکه روی یخ بگذارید و فنجان را به فریزر برگردانید.دفعه بعد وقتی که از یک سفر طولانی برگشتید، به فنجان و سکه نگاه کنید اگر سکه هنوز روی یخ قرار داشت یعنی برق نرفته است،اگر وسط فنجان قرار داشت یعنی برای مدت کوتاهی برق رفته است و اگر ته فنجان بود برای مدت طولانی برق رفته که اب داخل فنجان تبخیر شده است و مواد غذایی فاسد شده است.
 
مسافرت طولانی

فهمیدن رفتن برق خانه بعد از مسافرت های طولانی با این روش

ترفند جالب برای تشخیص فاسد شدن مواد غذایی یخچال

ترفندی جالب برای فهمیدن رفتن یا نرفتن برق خانه؟!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف