نمناک اخبارجامعه ترفند جوان پرشیا سوار برای فریب دختران جوان
فریب دختر ، فریب دختر توسط مجری صداوسیما
پسر جوان با نقشه ای از قبل طراحی شده سوار بر یک خودوری پرشیا سفید شیشه دودی با فریب دختران جوان ، نقشه سیاهش را عملی می کرد.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1394
بازدید : 6,858 نفر

فریب دختران جوان با خودروی پرشیا سفید شیشه دودی

پسر جوان با هویت جعلی و ترفند ازدواج، اعتماد دختران جوان را جلب کرده و بعد از اجرای نقشه سیاهش از آنها اخاذی می کرد. پلیس از قربانیان و مالباختگان احتمالی این پرونده خواست برای اعلام شکایت به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند. 

اوایل بهمن امسال خانم جوانی به کلانتری 139 مرزداران رفت و از سرقت دو گوشی تلفن همراهش توسط راننده خودروی پرشیا سفید رنگی خبر داد. او در رابطه با نحوه سرقت گفت:روز حادثه قبل از رفتن به کلاس زبان همراه یکی از دوستانم به پاساژ تیراژه رفته بودیم. ساعت 4 بعد از ظهر به قصد رفتن به کلاس از دوستم خداحافظی کرده و منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه خودرو پژو پرشیای سفید رنگ با شیشه های دودی شده در مقابل من توقف کرد . در طول مسیر ناگهان راننده با نشان دادن یک کارت ملی خودش را بنام کوچکپاشا معرفی و در ادامه به اصرار یک شماره تلفن همراه به من داد و از من خواست تا با او تماس بگیرم. به او گفتم علاقه ای به این کار ندارم و شماره را از او نگرفته و پس از رسیدن به مقابل ساختمان مؤسسه زبان از ماشین پیاده شده و به مؤسسه رفتم . پس از اتمام کلاس و در زمان خروج از ساختمان مؤسسه ، در کمال تعجب متوجه شدم که همان جوان در آن طرف خیابان ایستاده است و با مشاهده من مجددا به من نزدیک شد و از من درخواست کرد تا سوار ماشین شوم. قصد سوار شدن به ماشین را نداشتم که او دست مرا گرفت و با طرح این ادعا که تنها قصد صحبت کردن دارد ، به اصرار مرا سوار ماشین کرد؛ پس از قرار دادن کیف دستی ام در صندلی عقب ماشین شروع به صحبت کرد که پس از دقایقی صراحتا به او گفتم به هیچ عنوان قصد آشنایی با او را ندارم و در ادامه در اتوبان شهیدهمت از ماشین پیاده شدم. پس از پیاده شدن متوجه شدم که آن جوان راننده در لحظه قرار دادن کیف دستی ام در صندلی عقب ماشین اقدام به سرقت دو گوشی تلفن همراهم کرده است.

پیشنهاد ازدواج مرد شیطان صفت

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت به شیوه کش روی" و به دستور بازپرس شعبه چهاردهم دادسرای ناحیه 2 تهران ، پرونده در اختیار گارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز رسیدگی به پرونده ، هویت کامل صاحب کارت ملی ارائه شده از سوی راننده پژو پرشیا مورد شناسایی قرار گرفت. با تحقیقات از "پاشا " مشخص شد که مدارک شناسایی وی در اواخر سال 92 و در داخل یک خودرو مسافرکشی مفقود شده و در همان تاریخ "پاشا " با مراجعه به مراجع قانونی و اداره ثبت احوال نسبت به اعلام فقدان مدارک و دریافت مدارک المثنی اقدام کرده است .

"پاشا " در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :"در طول این مدت ، چندین نوبت از سوی مراجع مختلف قضایی و انتظامی از من در خصوص فریب دختران جوان تحقیق شده که هر بار پس از ارائه مدارک قانونی اعلام فقدان مدارک شناسایی و همچنین عدم شناسایی از سوی شکات ، رفع اتهام شدم اما با این وجود این موضوع تأثیر روانی بسیار بدی بر روی من و حتی اعضای خانواده ام گذاشته است " .

در ادامه تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری پاشای قلابی ، خانم جوانی که توسط راننده یک دستگاه پژو پرشیا سفید رنگ شیشه دودی بنام پاشا مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود ، به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد .

این خانم جوان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :چندی پیش و از طریق شبکه های اجتماعی با جوانی حدودا 30 ساله که خودش را "پاشا " معرفی کرد ، آشنا شدم. ابتدا با هم ارتباط مجازی و در ادامه تماس های تلفنی داشتیم اما پس از مدتی ارتباط ما نزدیک تر شد . پاشا قسم می خورد که قصد ازدواج با مرا دارد ؛ گریه می کرد و مدعی می شد که مرا دوست دارد و ... تا اینکه یک روز به بهانه ملاقات با اعضای خانواده اش مرا به خانه ای در منطقه پونک برد . در آنجا بودکه با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد؛ با تهدید انتشار فیلم و اینکه آبروی مرا پیش همه مردم و دوستانم خواهد برد از من پول می گرفت و من نیز از ترس آبرویم شکایت نمی کردم تا اینکه نهایتا تصمیم به طرح شکایت گرفتم".

دستگیری پاشای قلابی

با راهنمایی دومین شاکی ، مخفیگاه پاشای قلابی شناسایی و 12 بهمن امسال در مخفیگاهش دستگیر شد .

بررسی سوابق متهم نشان داد که وی از مجرمین سابقه داری است که پیش از این بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف "آدم ربایی" ، "تهدید" ، "اخاذی" و "تحصیل مال نامشروع" دستگیر و روانه زندان شده است .

متهم در اعترافات اولیه گفت :"از حدود 18 ماه پیش ، یک کارت ملی در محدوده میدان صنعت پیدا کردم و با قرار دادن تصویر خود روی تصویر صاحب کارت ملی اقدام به جعل کارت ملی کرده و در واقع از آن زمان به بعد تغییر هویت داده و در همه جا خود را بنام "پاشا " معرفی می کردم ؛ حتی خانه اجاره ای خود را نیز بنام "پاشا " اجاره کردم ؛ طی این مدت به روش های مختلف ابتدا با خانم های جوان دوست می شدم و اگر یک نفر از آنها با من دوست نمیشدند ، در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت گوشی های تلفن همراهشان میکردم ."

در بررسی مخفیگاه متهم ، کارآگاهان متوجه شدند که در ورودی مخفیگاه متهم بگونه ای تغییر کرده بود که از داخل به هیچ عنوان باز نمی شد به طوری که کسی امکان خروج از آن را نداشته باشد. همچنین ده ها قطعه عکس از متهم کشف شد که با توجه به اظهارات تعدادی از شکات پرونده مشخص شد که متهم در زمان طرح پیشنهاد دوستی، این عکس ها را به آنها نشان می داد .

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت :" در ادامه تحقیقات تعداد دیگری از شکات و خانم های جوان که توسط متهم پرونده مورد سرقت ، زورگیری و یا تهدید قرار گرفتند،شناسایی و پس از دعوت به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، متهم را مورد شناسایی قرار دادند " .

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود :"از کلیه شکات احتمالی که توسط سرنشین جوان یک دستگاه خودرو پژو پرشیا سفید رنگ با شیشه های دودی مورد سرقت ، زورگیری ، تهدید ، فریب ، آزار و اذیت و یا اخاذی قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود و شناسایی متهم پرونده به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در جنت آباد شمالی – نرسیه به اتوبان آبشناسان – خیابان شاهین شمالی مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند که اظهارات و شکایت آنها نزد پلیس محرمانه تلقی می شود."

ترفند جوان پرشیا سوار برای فریب دختران جوان

ترفند جوان پرشیا سوار برای فریب دختران جوان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از آنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف