نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی پنکیک و رژگونه شکسته را به راحتی ترمیم کنید
رژگونه شکسته ، لوازم آرایشی
حتما شما هم پنکیک و رژگونه شکسته دارید و فکر میکنید دیگر قابل استفاده نیستند, به راحتی میتوانید آن ها را ترمیم کرده و دوباره استفاده کنید.

ترمیم پنکیک و رژگونه شکسته

برای خیلی از ما پیش آمده که رژگونه و یا حتی پنکیکی که تازه می خریم یک دفعه از دستمون به زمین بیفتد و خورد شود! در آن لحظه فکر می کنیم تنها کاری که از دستمون برمیاد کشیدن یک آه عمیق از ته دل به مناسبت خراب شدن رژگونمون است.

آن لحظه بدترین احساس رو دارید چون دیگر نمی توانید رژگونه یا سایه مورد علاقه تان را با خودتون حمل کنید. اما دیگر نگران نباشید امروز می خواهم به شما یاد بدهم که چطور لوازم آرایشی پودر شده را ترمیم کنید.

رژگونه شکسته

پنکیک و رژگونه شکسته را به حالت اول برگردانیدوسایل مورد نیاز:
الکل
قلموی آرایشی
خلال دندان
دستمال کاغذی
مقوا در اندازه قالب لوازم آرایشی پودر شده
دستمال مرطوب

با استفاده از برس آرایشی تمام پودرها را به جای اولش برگردانید.
1 قاشق چای خوری الکل داخل پودر بریزید. البته مقدار الکل بستگی به اندازه و مقدار لوازم آرایشی تان دارد. در مرحله بعد با خلال دندون الکل و پودر را هم بزنید تا به شکل خمیر در بیاید.

یک تکه مقوا به اندازه قالب لوازم آرایشی که ترمیم می کنید بر دارید. ابتدا دستمال کاغذی رو روی پودر خمیر شده قرار بدید و مقوا را روی دستمال بگذارید و فشار بدهید. استفاده از دستمال کاغذی برای اینه که الکل داخل پودر را به خودش جذب کند و رطوبتش را بگیرد. دوباره دستمال را بردارید و قسمت خشکش را روی پودر بزارید و باز فشار بدید تا تمام رطوبت الکل را بگیرد. این کار را آنقدر تکرار کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید.

یک عدد دستمال کاغذی رو بردارید و با آن اطراف سایه را تمیز کنید تا مثل اولش تمیز و مرتب بشود.
همانطور که می بینید من بارها از این روش برای درست کردن لوازم آرایشی خرد شده استفاده کردم و ظاهرشان اصلا نشان نمیدهد که قبلا یک بار خورد شدند.
حالا نوبت شماست. اگه سایه یا رژگونه ای دارید که خورد شده و دلتون نمیاد دور بندازیدش حتما از این روش استفاده کنید امتحانش ضرر نداره.

پنکیک و رژگونه شکسته را به راحتی ترمیم کنید

پنکیک و رژگونه شکسته را به راحتی ترمیم کنید
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از بدونیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف