نمناک سرگرمیدیدنی ها ترن هوایی دیوانه کننده دنیا ! + تصاویر
ترن هوایی ، ترن هوایی برج های آلتون
در این قسمت از گینس های گردشگری می خواهیم با ترن هوایی آشنا شویم که مسافرانش را چندین بار تا انتهای مسیر کاملا وارونه می کند.

ترن هوایی با بیشترین مسیر وارونه در دنیا

در این مطلب با دیوانه وارترین و مهیج ترین ترن هوایی آشنا می شوید که با بیشترین مسیر وارونه در دنیا رکوردی جهانی ثبت کرده است.

ترن های هوایی انواع مختلفی دارند و در ساخت آن ها تلاش شده تا با امکانات موجود بیشترین هیجان را به بازدیدکنندگان بدهند، برای مثال ترن هایی که با سرعت سرسام آوری حرکت می کنند یا قطارشان از حلقه هایی غول آسا عبور می کند و یا در مسیرهایی با شیب بسیار زیاد حرکت می کنند.

یکی از روش هایی که برای بیشتر کردن هیجان ترن ها استفاده شده وارونه شدن قطار در مسیر حرکت است که مسافران برای چند ثانیه کاملا برعکس می شوند، ترنی که بیشترین دفعات مسافران را وارونه می کند ترن هوایی برج های آلتون ( Alton Towers ) در کشور انگلستان است، علاقمندانی که بر این ترن هوایی سوار می شوند افرادی شجاع هستند زیرا می دانند زمانی که سوار شدند باید حدود 1٫7 کیلومتر را طی کنند و راه بازگشتی ندارند.

ترن هوایی

ترن هوایی برج های آلتون انگلیس

ترن هوایی برج های آلتون انگلستان که به عنوان داشتن بیشترین مسیر واژگون نامش در رکوردهای گینس به ثبت رسیده در طول حرکتش 14 بار کاملا واژگون می گردد، مسیر های این ترن کاملا غیر قابل پیشبینی هستند و در ارتفاعات مختلفی واگن ترن کاملا بر عکس می شود که ترسناک ترین آن در ارتفاع 30 متری از سطح زمین مسافران را وارونه می کند.

جالب است بدانید که طی کردن این مسیر خطرناک و هیجان انگیز تنها 165 ثانیه طول می کشد.

ترن هوایی

نمایی از ترن هوایی برج های آلتون انگلیس در شب 

اگر ترجیح می دهید که با دیگر ترن هوایی های منحصر به فرد در دنیا آشنا شوید خوب است بدانید که کارناوال به سریع ترین ترن هوایی که در امارات قرار دارد و به ترنی هوایی که دارای بزرگ ترین حلقه است هم سفر نموده که از طریق لینک های ارائه شده می توانید با آن ها بیشتر آشنا شوید.

سخن آخر این که برای تجربه ی هیجان در ترن هوایی برج های آلتون انگلستان می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید

آدرس: اروپا، انگلستان، آلتون، فارلی.

Address: Farley Ln, Alton, Stoke-on-Trent ST10 4DB, UK
Phone: +44 871 222 3330

جدول گینس

رکورد دارAlton Towers Resort
مکانانگلستان
زمان ثبت رکوردنامشخص
 
ترن هوایی

ترن هوایی برج های آلتون انگلیس

 

ترن هوایی دیوانه کننده دنیا ! + تصاویر

ترن هوایی دیوانه کننده دنیا ! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از کارناوال - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف