نمناک اخبارسیاست تکه شدن بدن تروریست داعشی که در کربلا منفجر شد +تصاویر
تروریست داعشی ، عملیات انتحاری داعش
6 نفر از عاملان تروریست داعشی با جلیقه های انتحاری قصد کشتار دسته جمعی را داشتند که 5 تروریست توسط نیروهای امنیتی به هلاکت رسیده اما یکی از آنها خود را به داخل خانه ای رساند و منفجر شد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

تروریست داعشی که در کربلا منفجر شد

گروه تروریستی تکفیری داعش مسئولیت حمله شش تروریست انتحاری به منطقه عین التمر در غرب کربلا را بر عهده گرفت.روز گذشته شش عامل انتحاری که کمربند انفجاری داشتند به شهرستان عین التمر در غرب کربلا حمله کردند که نیروهای امنیتی وارد درگیری با آن ها شدند.طی این درگیری 5 تروریست انتحاری به هلاکت رسیدند اما تروریست ششم توانست خود را به یکی از منازل عین التمر برساند و با منفجر کردن خود 12 نفر را شهید و 6 نفر دیگر را زخمی کرد.خبرگزاری اعماق وابسته به داعش گزارش داد که این گروه مسئول حملات در کربلا است.

داعش تروریستی که خود را منفجر کرده «ابودجانه المصلاوی» معرفی کرده است.«سعد معن» سخنگوی وزارت کشور عراق نیز درباره جزئیات حمله به شهرستان عین التمر گفت:این حمله به شهید و زخمی شدن 18 تن منجر شد.وی افزود:شش عامل انتحاری که کمربند انتحاری به خود بسته بودند به محله الجهاد در شهرستان مذکور نفوذ کرده و با نیروهای امنیتی درگیر شدند که نیروهای امنیتی توانستند پنج تن آنها را بکشند.

وی افزود:این نیروها عامل انتحاری ششم را محاصره کردند که او ناگزیر شد وارد یکی از منازل شده و خودش را منفجر کند که این انفجار به شهادت 12 تن و زخمی شدن 6 تن دیگر منتهی شد.پیکر مطهر شهدای این انفجار تروریستی پس از انتقال به کربلای معلی در حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت عباس(ع) تشییع شد.رئیس شورای استانداری کربلا نیز تأکید کرد که اوضاع امنیتی در عین التمر تحت کنترل است و نیروهای امنیتی به این شهرستان اعزام شده اند.سخنگوی وزارت امور خارجه انفجار تروریستی امروز در کربلا را به شدت محکوم کرد.

«بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت خارجه کشورمان انفجار در منطقه عین التمر استان کربلای عراق را که به شهید و زخمی شدن چندین تن از شهروندان عراقی از جمله چند زن و کودک منجر شد را به شدت محکوم کرد.وی ضمن تسلیت این واقعه تأسف بار به بازماندگان داغدار این حادثه دردناک و با ابراز هم دردی با ملت و دولت عراق تأکید کرد:در چنین ایام مقدسی که خیل عظیم زائران حسینی در سیر و سلوکی معنوی با پای پیاده، رو به سوی کربلا رهسپارند بار دیگر تروریست های تکفیری با حمله به مردم بی دفاع، لکه ننگ دیگری را بر کارنامه سیاه و ننگین خود در منطقه و در تاریخ مملو از ددمنشی های خود ثبت کردند.

در عین حال سردار «حسین ذوالفقاری» رییس ستاد مرکزی اربعین گفت:در انفجار امروز عراق به هیچ یک از زائران ایرانی آسیبی نرسید.وی اظهار کرد:این انفجار تروریستی در 80 کیلومتری کربلا و در منطقه عین التمر رخ داده است.مسئولان امنیتی در استان کربلا طرح ویژه ای را برای تأمین امنیت در مراسم بزرگداشت اربعین حسینی اجرا می کنند. در آستانه اربعین حسینی تعداد زیادی از زائران از کشورهای اسلامی راهی کربلا می شوند.

تروریست داعشی

ابودجانه المصلاوی تروریست انتحاری داعشی

تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی

جنایت تروریست داعشی در کربلا شهادت اعضای یک خانواده

 
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی

تشییع پیکر شهدا بعد از جنایت تروریست داعشی در عین التمر

 
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی

جنایت تروریست داعشی که در کربلا منفجر شد

جنایت تروریست داعشی
جنایت تروریست داعشی

 

تکه شدن بدن تروریست داعشی که در کربلا منفجر شد +تصاویر

تکه شدن بدن تروریست داعشی که در کربلا منفجر شد +تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از ابنا/ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف