تروریست زن

ماجرای دستگیر شدن تروریست زن در حرم امام (ره)

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1396کد مطلب : 50841تعداد نظرات : 8 نظر
سردار ساجدی نیا علاوه بر ارائه توضیحاتی کامل در مورد حوادث تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر از دستگیر شدن یک تروریست زن که با تروریست ها صحبت می کرد گفت.

تروریست زن دستگیر شده در حرم مطهر امام خمینی (ره)

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات تروریستی روز گذشته در حرم امام خمینی (ره) و دستگیری یک زن پس از حوادث تروریستی در حرم امام، اظهار داشت:تروریست ها از زیرگذر وارد حرم امام می شوند، این زن همراه با تروریست ها بوده و از آنان مراقبت می کرده و به نوعی راهنمایی هایی هم داشته است.

هر جا تروریست ها می رفتند این زن هم آنان را همراهی می کرده است، تروریست ها ابتدا می آیند و در ورودی را مشاهده می کنند و آنجا انفجاری صورت می دهند و نگهبانی هم که آنجا نزدیک به در شماره 7 حضور داشته که از ناحیه گونه مجروح می شود و حتی شیشه کلفت اتاق نگهبان هم می شکند.

محمدجواد جمالی، با اشاره به بازدید از محل حادثه حرم مطهر امام (ره) گفت:روز گذشته بعد از حادثه تروریستی حرم یک زن در دام نیروهای امنیتی و انتظامی گرفتار شد. این تروریست اصالت ایرانی داشته و اهل بخش های جنوبی کشور است.

وی گفت که وظیفه این زن راه بلدی و راهنمایی تروریست ها بوده و با آنها همکاری شهری و همکاری اجتماعی می کرده است. ماموریت او برای حمله تروریستی به حرم مطهر به عنوان یک راهنما و راه بلد بوده است.

 وی با تکذیب صحبت های منتسب به او مبنی بر اینکه این زن سرویس های جنسی به تروریست ها می داده است گفت:بنده چنین چیزی نگفتم. وظیفه این زن هدایت افراد و سرویس های اجتماعی و نه جنسی بوده است. او همراهی پشتیبانی می کرده و به عنوان راه بلد بوده است.

 جمالی همچنین گفت که همدستان این تروریست در حمله تروریستی به حرم نیز ایرانی بوده و مربوط به نواحی غربی کشور بودند. این زن تروریست هیچگونه نسبت خویشاوندی و قومیتی با دیگر تروریست ها نداشته است.

ماجرای دستگیر شدن تروریست زن در حرم امام (ره)

4.3104
این مطلب مفید بود ؟9014
برگرفته از تسنیم /ن
نظرات8 نظر به ثبت رسیده است
علی بهرامی1396-03-20
بر هیچ کس پوشیده نیست که امنیت و آرامشی که در ایران داریم مدیون عزیزانی است که نه چهره مبارکشان را میبینیم و نامشان را میشنویم . آری آنها برایتی سربازان گمنام امام زمان هستند که با تلاش شبانه روزی خود موجب آسایش ما شده اند . چه اصول گرا باشیم یا اصلاح طلب . باید قدر این عزیزان را بدانیم و برایشان دعا کنیم تا خداوند اجرشان را بدهد . من به سهم خودم و به عنوانی بک ایرانی و یک مسلمان شیعه دست عزیزان امنیتی و نظامی و انتظامی را با افتخار میبوسم و سر تعظیم فرود میاورم
101
علی1396-03-21
خدا حفظشون کنه.دست خدا به همراهشون.واقعا اگر این بچه ها نبودند این تروریستهای از خدا بی خبر مملکت ما رو هم مثل عراق و سوریه اشغال کرده بودند.
10
لیلا1396-03-20
درود به شرف پاک همه ی سربازان ایران زمین دستتون رو می بوسیم و براتون آرزوی موفقیت و کمک از طرف خداوند یگانه رو داریم ، ممنون بخاطر تمام جانفشانی هایی که در حق ایران و ایرانی دارین ، همیشه پاینده و سلامت باشید
40
نرگس1396-03-20
,اینجاست که آدم میفهمه امنیت چه قدر مهمه،با ایجور خبرا واقعن آدم بهم میریزه و ترس تمام وجودش رو میگیره،حالا باید قدرشناس و قدردان سربازان ،نظامیان،اطلاعاتی ها،و مهمتر سربازان گمنام امام زمان باشیم و یادمون باشه برای این امنیت جانها رفته و میره
30
عرفان پروین1396-03-21
ما همچنان متحد هستیم
00
م .حیدری صفت1396-03-21
بوسه میزنیم بر دستان شیر مردانی که از تبار کورشند و بر آیین محمد (ص).و افتخار میکنم که زاده سرزمینی هستم که سربازانی چنان دلیر و غیور دارد.
10
سعید1396-03-21
من ایرانی ام یعنی فروشنده خاک وطن وناموس نیستیم من جوانی ۳۱ساله هستم که ازبیکاری رنج می برم مسکن ندارم بیمه ندارم بدهکارم بسیجی هم نیستم اما به شرفم قسم برای میهن ناموس وطنم جان می دهم من دوران جنگ تحمیلی خردسال بودم اما اما حالا که قد کشیده ام داعش وعربستان صعودی بدانند که جوانان ایرانی زخم خورده هستند داغ دار شهدای مجلس هسته ای حرم امام شهدای میر جاوه ...هستند پرچم هر کشوری که بخواهد به ایران چپ نگاه کند به اتش می کشیم من جوان ایرانی هستم این را هرگز فراموش نکنید
00
م ح1396-10-01
سلام من ایرانی هستم ودست تک تک سربازان گمنام امام زمان و همه دلسوزان و جان بر کفان نظام را میبوسم و برایشان آرزوی سلامت . تندرستی . و بهروزی و کامیابی دارم و واقعا به حق است که امنیت کشور مدیون این عزیزان و شهدا والا مقام جنگ تحمیلی و شهدا مدافع حرم و سردارانی همچون اسکندری ها و همدانی ها و سلیمانی ها است و تا جان در بدن داریم حتی یک وجب از خاک را به بیگانه و دشمن نمی دهیم.
00
وبگردی