نمناک اخبارسیاست طرح ترور " ترزا می" نافرجام ماند + جزئیات
ترور ترزا می ، ترور ترزا می
پلیس ضدتروریسم انگلیس اعلام کرد با خنثی کردن نقشه تروریستی طرح ترور "ترزا می" نخست وزیر این کشور نافرجام ماند.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1396

طرح ترور " ترزا می " نافرجام ماند

به نقل از دیلی میرور، پلیس ضدتروریسم انگلیس اعلام کرد که نقشه یک بمب گذاری در دفتر نخست وزیری این کشور و ترور «ترزا می» نخست وزیر این کشور را خنثی کرده است.گفتنی است که در یورشهای هفته گذشته پلیس انگلیس به محله هایی در لندن و بیرمنگام، دو مظنون بازداشت شدند.
 
اسکاتلندیارد اعلام کرد که این دو مظنون با نامهای «زکریا رحمان» و «محمد عمران» از روز 28اُم نوامبر در بازداشت پلیس به سر می برند و فردا- چهارشنبه- در دادگاه وست مینستر محاکمه خواهند شد.با گذشت چندین روز از بازداشت این مظنونان، نیروهای امنیتی لندن سرانجام سه شنبه شب اعلام کردند که رحمان 20 ساله به آماده سازی خود برای انجام اقدامات تروریستی و همچنین کمک و معاونت در طرحهای ترور عمران متهم شده است.
 
گفته می شود که رحمان همچنین به طراحی نقشه بمب گذاری در ورودیهای امنیتی دفتر نخست وزیری با یک وسیله جاسازی شده در داخل یک کیف متهم شده است.
 روزنامه انگلیسی زبان سان (Sun) گزارش داد که رحمان قصد داشت با ورود به ساختمان شماره 10 داونینگ استریت- دفتر نخست وزیر انگلیس- با انجام یک حمله انتحاری و حمل یک اسپری فلفل و چاقو، ترزا می را ترور کند.عمران 21 ساله نیز به آماده سازی خود برای اقدامات تروریستی متهم شد.

طرح ترور " ترزا می" نافرجام ماند + جزئیات

طرح ترور " ترزا می" نافرجام ماند + جزئیات
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرگزاری فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف