نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون تک تیراندازی که قصد ترور کریس رونالدو را داشت!
کریس رونالدو ، تمرین رئال مادرید
شخصی با اسلحه به شکل نمایشی کریس رونالدو و گرت بیل و ... را نشانه گرفت و به قصد شلیک به 9 سال حبس محکوم شد.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395

تک تیراندازی که میخواست کریس رونالدو را ترور کند

دادگاهی در اسپانیا، شخصی به نام رامیس را به خاطر ورود با اسلحه غیر مجاز به تمرین رئال مادرید و تصاویر ساختگی از نشانه گرفتن کریس رونالدو، ستاره پرتغالی به قصد شلیک به 9 سال زندان محکوم کرد

مردی با نام رامیرس معروف به اسنایپر (تک تیرانداز) به دلیل ساختن صحنه های شکار ستاره های تیم فوتبال رئال مادرید به 9 سال زندان محکوم شد. ماجرا به سال 2014 باز می گردد، جایی که رامیرس اتومبیل وَن خود را بیرون در ورودی زمین تمرینی والدبباس (محل تمرین رئال مادرید) پارک می کرد و تصاویری از دید یک تک تیراندار از بازیکنان رئال مادرید به ثبت رساند.

نشانه گرفتن بازیکنان توسط تک تیرانداز

این تک تیرانداز از بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو، گرت بیل، ایسکو، مارسلو، سرخیو راموس، کریم بنزما و البته کارلو آنچلوتی (سرمربی وقت رئال) و فلورنتینو پرس (رئیس باشگاه) تصاویری از دریچه دوربین تفنگ مخصوص خود گرفت.

پس از اینکه مأموران امنیتی زمین والدبباس به رفتارهای رامیرس مشکوک می شوند، به پلیس گزارش می دهند. پلیس هم پس از بازداشت این مرد از اتومبیل او چندین هارد دیسک و کامپیوتر ضبط می کند که در آنها تصاویری از افراد سرشناس و ستارگان ورزشی از دریچه دوربین تفنگ تک تیراندازش وجود داشت.

رامیرس که در دادگاه به داشتن سلاح گرم غیرمجاز متهم شد، در پاسخ به این پرسش که «هدفت از این کار چه بود؟» گفت:من می توانستم رونالدو و پرس را بکشم و با این کار می خواستم نشان بدهم در محل تمرین رئال مادرید مشکل امنیتی عمده ای وجود دارد.

کریس رونالدو

9 سال حبس برای شکارچی کریس رونالدو

9 سال زندان

کریس رونالدو

تک تیراندازی که کریس رونالدو را نشانه گرفت

تک تیراندازی که قصد ترور کریس رونالدو را داشت!

برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف