نمناک اخبارورزشی ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان
پرسپولیس تهران ، پرسپولیس و استقلال خوزستان
پرسپولیس تهران روز پنج شنبه در مقابل تیم اهوازی صف آرایی می کند و احتمال با ترکیب همیشگی به میدان خواهد رفت.
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1397

ترکیب پرسپولیس در مقابل استقلال خوزستان با کمال و بدون کمال

تیم فوتبال پرسپولیس هجدهمین دوره لیگ برتر را نیز به خوبی آغاز کرده است، قرمزهای پایتخت تنها پس از گذشت دو هفته حالا تنها صدرنشین لیگ لقب گرفته اند.

قرمزپوشان در هفته سوم  لیگ برتر فرداشب باید مقابل استقلال خوزستان قرار بگیرند، به نظر می رسد با توجه به نتیجه درخشان هفته گذشته این تیم مقابل فولاد، برانکو برای رویارویی با استقلال خوزستان ترکیب هفته گذشته را بدون تغییر به زمین بفرستد.

در درون دروازه پرسپولیس احتمال می رود دوباره دروازه بان کروات این تیم به جای ملی پوش جام جهانی رفته ایرانی قرار گیرد و سنگربان این تیم در مقابل تیم خوزستانی باشد.

در مابقی پست های نیز دست و بال بسته ی برانکو چند بازی اخیر را با ترکیبی کاملا یکسان روانه زمین کرده و به صورتی که 11 نفر اصلی فقط دو تا سه تا جایگزن مناسب برای تعویض دارند و این در حالی است که مدافعین پرسپولیس برای این بازی در طرفین حسین ماهینی و محمد انصاری و وسط را سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده پوشش می دهند.

پرسپولیس و استقلال خوزستان

خط دفاع پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان

در پست هافبک دفاعی باید دید که برانکو ریسک میکند و کمال کامیابی نیا را به زمین می فرستد و در کنار احمد نورالهی با دو هافبک دفاعی بازی میکند یا در این پست فقط به احمدنورالهی بسنده می کند.

هافبک دفاعی های پرسپولیس

احمد و کمال هافبک دفاعی های تیم پرسپولیس

هافبک عراقی پرسپولیس بشار رسن و شوت زن پرسپولیسی ها یعنی سیامک نعمتی هافبک های هجومی را تشکیل می دهند که امید عالیشاه را نیز می توان به این دو نفر و یا به علی علیپور در خط حمله اضافه نمود.

بشار رسن

بشار رسن و سیامک نعمتی هافبک های پرسپولیس

اگر کمال نتواند بازی کند به احتمال زیاد گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس به میدان می رود و ترکیب پرسپولیس به حالت لوزی لیگ شانزدهم تبدیل می شود.

مهاجم های پرسپولیس

امید عالیشاه و علی علیپور

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان امروز 17 مرداد

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : نمناک / ورزش 11 / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف