نمناک ورزشفوتبال ترکیب احتمالی تیم استقلال در لیگ برتر هفدهم
ترکیب استقلال ، ترکیب این فصل استقلال
در این مطلب ترکیب احتمالی تیم استقلال برای فصل آینده، لیگ هفدهم ترسیم شده است که می توانید آن را بخوانید.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396

ترکیب استقلال برای فصل آینده

مسوولان باشگاه استقلال می گویند فعالیت نقل وانتقالاتی در این باشگاه همچنان ادامه دارد. شاید در حال حاضر مهم ترین ماموریت آنها دریافت رضایتنامه قطعی رابسون جانواریو باشد که هزینه های زیادی هم در بر دارد. با این وجود اگر به یارگیری هایی که تا امروز انجام شده توجه کنیم، می توانیم این سیمای کلی را از ترکیب احتمالی استقلال در لیگ هفدهم ترسیم کنیم. برای این تیم مهدی رحمتی در چارچوب دروازه کار خواهد کرد، خط دفاعی از پژمان منتظری، پادوانی، وریا غفوری و میلاد زکی پور تشکیل می شود، دو هافبک دفاعی فعلا و تا زمان بهبودی کامل امید ابراهیمی، از روزبه چشمی و امید نورافکن تشکیل می شود، سه بازیکن پشت مهاجم را داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید و جابر انصاری تشکیل می دهند، مهاجم نوک هم سجاد شهباززاده خواهد بود.

 

 ترکیب استقلال

ترکیب استقلال برای فصل آینده

 البته همه اینها منوط به چگونگی روند نقل وانتقالات استقلال در روزهای آینده و البته تدابیر فنی علیرضا منصوریان است. چنانکه می بینید تنها بازیکنان جوان این ترکیب امید نورافکن و زکی پور هستند که باشگاه خیلی تلاش کرد برای جایگزینی نفر دوم، شایان مصلح را جذب کند، اما نشد.

ترکیب احتمالی تیم استقلال در لیگ برتر هفدهم

ترکیب احتمالی تیم استقلال در لیگ برتر هفدهم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از بانک ورزش/ی
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف