نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ترکیب رنگ دکوراسیون منزل به پیشنهاد حرفه ای ها + تصاویر
ترکیب رنگ دکوراسیون منزل ، انتخاب رنگ دکوراسیون منزل
طراحان داخلی هرکدام از الگوی بهترین ها برای انتخاب ترکیب رنگ دکوراسیون استفاده می کنند ، الگویی که در این بخش با آن آشنا می شوید.

معرفی بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی خانه

در تعریف طراحی و دکوراسیون داخلی منزل انتخاب رنگ یکی از المان های اصلی محسوب می شود ، المانی که به نظر ساده می رسد اما گاهی پیچیدگی هایی در پس همین سادگی پنهان است و راهنمایی های طراحان داخلی می تواند آن را رفع کند . ترکیب رنگ های زیادی هست که طراحان در دکوراسیون داخلی به کار می برند. به عنوان مثال ترکیب آبی و طوسی شاید به نظر کمی کسل کننده بیاید اما طراحان می توانند با استفاده از آن ها به کلی ظاهر اتاق را تغییر دهند. در این جا چندین نمونه از ترکیب رنگ هایی که طراحان به مراتب در حرفه خود استفاده می کنند معرفی شده است. شما هم می توانید از آن ها برای دکور منزل خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ دکوراسیون پیشنهادی :آبی + سفید + برنز (قهوه ای مایل به زرد) 

ترکیب رنگ دکوراسیون

یکی از مطلوب ترین ترکیب رنگ ها ترکیب آبی، سفید و قهوه ای است. آبی ملایم در کنار رنگ کلاسیک سفید و قهوه ای جلوه بی نظیری پیدا می کند. با این ترکیب می توان ترکیب رنگ کلاسیک را به آسانی به روز کرد.
 

ترکیب رنگ دکوراسیون آرامبخش آبی روشن + قرمز 

ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب آبی آسمانی و قرمز حس سفری پیچیده به فرهنگ کلاسیک آمریکایی ها را می دهد.
 

ترکیب رنگ دکوراسیون ملایم فیروزه ای + سبز + خاکستری

 
ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب این 3 رنگ به فضای اتاق دلبستگی و زندگی می بخشد.
 
 

ایده ی خاص ترکیب رنگ دکوراسیون خاکستری + مشکی + سفید

 
ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب خاکستری با مشکی و سفید یکی از ترکیب رنگ های مورد علاقه طراحان داخلی است. همانطور که می بینید رنگ ملایم و روشن دیوارها در این تصویر فضایی آرام بخش ایجاد کرده است. سعی کنید با اضافه کردن رنگ خاکستری به ترکیب سفید و مشکی اتاق جذابیت بیشتری بدهید.

ترکیب رنگ دکوراسیون شیک منزل سبز + خاکستری

 
ترکیب رنگ دکوراسیون

خاکستری رنگی است آرام و ملایم و در عین حال پیچیده. این رنگ را می توان به شکل های مختلفی به کار برد. وقتی در کنار رنگ خاکستری رنگ سبز را به عنوان رنگ حاشیه ای در قسمت هایی مثل پرده ها یا نشیمن صندلی ها به کار ببریم جزئیات اتاق بیشتر به چشم می آیند.

ترکیب رنگ دکوراسیون دوست داشتنی رز + کرم + شرابی

 
ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب رنگ رزی با کرمی و شرابی باز هم یکی از مطلوب ترین ترکیب رنگ های طراحان است. این رنگ های گرم و آرام بخش معمولا برای اتاق خواب مناسب هستند.

ترکیب رنگ دکوراسیون فیروزه ای + آبی کبالت

 
ترکیب رنگ دکوراسیون

آبی یکی از رنگ هایی است که در دکور بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و دو طیف آبی که ترکیب خیلی زیبایی به فضای اتاق می دهند آبی فیروزه ای و آبی کبالت است. این ترکیب هم به اتاق جو تازه و ساحلی می دهد و هم ظاهری اشرافی و لوکس ایجاد می کند. این رنگ ها معمولا در پارچه های به کار برده در اتاق استفاده می شود.

ترکیب رنگ دکوراسیون ویزه سبز لیمویی + آبی پاستلی

 
ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب آبی و سبز ترکیبی زیبا و ارگانیک و در عین حال پویا و پر انرژی است. اگر می خواهید دو رنگی که در چرخه رنگ ها به هم نزدیک هستند انتخاب کنید آبی و سبز را انتخاب کنید.

ترکیب رنگ دکوراسیون منزل به پیشنهاد حرفه ای ها + تصاویر

ترکیب رنگ دکوراسیون منزل به پیشنهاد حرفه ای ها + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از بدونیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف