نمناک اخبارورزشی ترکیب احتمالی پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر 95-96
پرسپولیس ، ترکیب پرسپولیس برای فصل بعد
به نظر می رسد پرسپولیس خیلی زودتر از سایر تیمها بتواند ترکیب خود را برای فصل آینده بشناسد. در ادامه ترکیب احتمالی تیم پرسپولیس برای فصل آینده را به شما معرفی خواهیم کرد.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1395

ترکیب پرسپولیس برای فصل جدید

با اینکه هنوز تا آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات نزدیک به 20 روز باقی مانده اما باشگاه پرسپولیس به کمک برخی از عوامل بیرونی 2 خرید بزرگ را قطعی کرده است. علیرضا بیرانوند و وحید امیری که از مدتها پیش مورد توجه مسئولان و هواداران پرسپولیس قرار داشتند، تقریبا کارشان با سرخ ها به پایان رسیده است.

حسین هدایتی عابر بانک پرسپولیسی ها نیز در این میان نقش ویژه ای بازی می کند و به گفته خودش قصد دارد بعد از این هم بمب های زیادی برای هواداران سرخ پایتخت منفجر کند.

علیرضا بیرانوند

سرخپوشان همچنین دیروز با خالد شفیعی، مدافع فصل گذشته تراکتورسازی به توافق اولیه دست پیدا کردند تا اینکه تا حدود زیادی ترکیب پرسپولیس رویایی برانکو برای فصل بعد مشخص شود. حسین ماهینی و محمدحسین کنعانی زادگان نیز 2 بازیکن سرباز هستند که تا شروع فصل آینده به جمع شاگردان برانکو اضافه می شوند.

تا اینجا تقریبا 5 بازیکن جدید به پرسپولیس نسبت به فصل گذشته اضافه می شوند. از طرفی اگر طارمی از سوی پرسپولیسی ها حفظ شود، می توان گفت خط جلوی سرخپوشان بدون تغییر در زمین به کارش ادامه می دهد.

احمدزاده، مسلمان و عالیشاه قطعا مدنظر برانکو برای فصل بعد هستند و علیپور هم قراردادش را تمدید کرده است.

خالد شفیعی

به نظر می رسد با این وضعیت سرخپوشان فقط به یک مدافع وسط دیگر و شاید یک دفاع چپ نیاز دارند تا ترکیب پرسپولیس کهکشانی شود. البته در خط حمله باید جانشینی برای بن سون نیز پیدا شود که در واقع در صورت جدایی طارمی این بازیکن جانشین آقای گل لیگ شود.

وحید امیری

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر 95-96

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر 95-96
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 165
برگرفته از کاپ/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 114 51
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف