نمناک سرگرمیدیدنی ها لحظه وحشتناک ترکیدن لوله آب وسط خیابان + فیلم و عکس
ترکیدن لوله آب ، فیلم و عکس دیدنی
دوربین های مداربسته تصاویر خوفناکی را از لحظات ترکیدن لوله آب عبور کرده از کف خیابانی در اوکراین را ثبت کردند که توانست حفره ای 6 متر مربعی ایجاد کند.

ترکیدن وحشتناک لوله آب کف خیابان

ویدئو و تصاویر منتشر شده از لحظه ترکیدن لوله ی آبی که زیر کف یکی از خیابان های پایتخت کشور اوکراین رخ داد با آمار بالایی توسط کاربران فضای مجازی بازدید شد.

THIS is the dramatic moment a water pipe exploded sending soil, rocks and water flying in the air damaging nearby cars and buildings. 

فوران آب لوله ترکیده در یکی از خیابان های اوکراین

انفجار شدید لوله ی آبی که بخش از آن زیر خیابانی پر رفت و امد قرار داشت خسارات جدی را به بار اورد ، از تخریب کف خیابان تا وسایل نقلیه ای که در اطراف محل وجود داشتند.

تصاویر لحظات ترکیدن لوله آب گرم مجتمع های مسکونی

ترکیدن لوله آب

ترکیدن لوله آب

ترکیدن لوله آب

خسارات و وضعیت خیابان بعد از ترکیدن لوله آب

زن جوانی در همین لحظه در حال عبور از آن محدوده بود اما خوشبختانه دچار هیچ آسیب جدی نشد اما اکثر اتومبیل های پارک شده در ان منطقه با خاک و گل پوشیده شدند. بنا به گزارش ها این انفجار از یک لوله آب با فشار بالا که برای عبور دادن آب گرم به مجتمع های مسکونی از تاسیسات گرمایش مرکزی استفاده می شده اتفاق افتاده است که خوشبختانه لوله ی ترکیده در زمان ترکیدن حامل آب سرد بوده است.

کلیپ ترکیدن لوله اصلی آب در یکی از خیابان های اوکراین

لحظه وحشتناک ترکیدن لوله آب وسط خیابان + فیلم و عکس

لحظه وحشتناک ترکیدن لوله آب وسط خیابان + فیلم و عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف