نمناک اخبارحوادث ترکیدن گوشی انگشت و چشم پسر نوجوان را نابود کرد + عکس
ترکیدن گوشی ، بلای گوشی
ترکشیدن گوشی در دست پسر نوجوان موجب نقص عضو وی از ناحیه انگشت دست و چشم شد.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396

ترکیدن گوشی چشم و انگشت پسر 12 ساله را نابود کرد

متاسفانه تلفن همراه و تکنولوژی بخشی از مهم ترین قسمت زندگی کودکان و نوجوانان امروزی شده است و همین مهم بودن عوارض جدی و البته حوادثی دردناک را به همراه دارد که تازه ترین آنها مربوط به حادثه ای تلخ برای کودک 12 ساله چینی است که در خبرگزاری ها منتشر شد. تکرار انفجار باطری گوشی موبایل این بار اتفاق تلخی را رقم زد و موجب نقص عضو پسر نوجوان شد .

Mobile Phone Explodes Leaving 12-Year-Old Without An Eye And A Finger

ترکیدن گوشی

عاقبت تلخ ترکیدن گوشی در دست پسر نوجوان چینی

نابینا شدن و نقص عضو کودک چینی براثر ترکیدن گوشی موبایل

انفجار باطری گوشی تلفن همراه در دستان کودک 12 ساله چینی منجر به از بین رفتن چشم راست و انگشت اشاره دست راستش شد .براساس گزارش مدیا چین گوشی موبایل یک گوشی معمولی بوده و هیچ ارتباطی با گوشی های هوشمندی که بارها خبر انفجار باطری آنها منتشر شده است نداشته .انفجار باطری گوشی موبایل در لحظه کودک را بیهوش کرده بود که خواهرش با شنیدن صدای انفجار به سراغ او آمد و با دیدن وضعیت نگران کننده فورا با اورژانس تماس گرفت.انتقال سریع کودک مصدوم از انفجار گوشی موبایل به بیمارستان و آماده شدن شرایط جراحی از خطرات بعدی جلوگیری کرد.

تیم جراحی بعد از 5 ساعت تلاش موفق به ترمیم بخش آسیب دیده صورت کودک و خارج کردن تکه پلاستیکی از چشم او شدند اما متاسفانه به دلیل شدت انفجار وپرتاب تکه های گوشی موبایل به سمت صورت بینایی کامل یکی از چشمان کودک از بین رفت.

ترکیدن گوشی

نابنیا شدن و از دست دادن انگشت دست پسر 12 ساله براثر ترکیدن گوشی 

ترکیدن گوشی انگشت و چشم پسر نوجوان را نابود کرد + عکس

ترکیدن گوشی انگشت و چشم پسر نوجوان را نابود کرد + عکس
: امتیاز : 1.7 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
6 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف