نمناک فرهنگ و هنرچهره ها از ترک سیگار محسن چاوشی تا کاهش وزن 20 کیلویی اش
محسن چاوشی ، کاهش وزن محسن چاوشی
کاهش وزن شدید محسن چاوشی موجب نگرانی طرفداران این خواننده شده بود که چاوشی در گفتگویی علت لاغر شدنش را عنوان کرد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395
بازدید : 4,750 نفر

علت لاغر شدن محسن چاوشی

به تازگی عکسی از محسن چاوشی در فضای مجازی منتشر شده بود که واکنش های مختلفی را در پی داشت.

در این عکس که چاوشی در کنار شهاب اکبری است، کاهش وزن محسوسی در او دیده می شود. این خواننده از پروژه ای جدید با همراهی شهاب اکبری خبر داده و علاقه مندان خواننده "شهرزاد" منتظرند نتیجه همکاری دیگری از این دو موزیسین را بشنوند.

محسن چاوشی

لاغر شدن محسن چاوشی

در روزهای گذشته و با افزایش ابراز نگرانی ها از سوی دوست داران این خواننده درباره وضعیت جسمی اش، چاوشی در کامنت هایی کوتاه و با لحنی طنز درباره شرایط جسمی اش توضیحات جالبی داده و نوشته:بیست کیلو وزن کم کرده ام. اضافه وزن، چربی خون و کبد چرب داشتم. در تلاشم که سیگار را ترک کنم و رژیم سختی گرفته ام. شما هم هرگز سیگار نکشید. برای ترک سیگار و قلیان یک کمپین راه بیندازید. من هم هستم!

محسن چاوشی

کاهش وزن محسن چاوشی

توضیحات طنز چاوشی در حالی ارائه شده که در فضای مجازی موجی به راه افتاده بود و در آن عکس های قدیمی تر این خواننده با تصویر کنونی مقایسه می شد و کاهش وزن محسوس او نگرانی هایی را میان طرفدارن اش به وجود آورده بود که با کامنت های اخیر این خواننده، تا حد زیادی نگرانی دوست داران او برطرف شده و میزان انرژی مثبت چاوشی مورد توجه قرار گرفته است.

چاوشی در حال حاضر چند اثر در صف انتشار دارد که از آن جمله می توان به یک قطعه با موضوع محرم اشاره کرد. این در حالی است که پس از حواشی به وجود آمده برای سریال "شهرزاد" و نامعلوم بودن ادامه تولید بخش دوم این سریال، همکاری چاوشی با این سریال نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

از ترک سیگار محسن چاوشی تا کاهش وزن 20 کیلویی اش

از ترک سیگار محسن چاوشی تا کاهش وزن 20 کیلویی اش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از موسیقی ما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف