نمناک سرگرمیگوناگون ترک سیگار پسر بچه! + تصاویر
ترک سیگار ، سیگار کشیدن کودک دو ساله
آلدی که از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد شده و تصاویر سیگار کشیدن او بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت اکنون با ترک سیگار و کاهش وزنش جور دیگر زبانزد شده است.

پسر بچه 2 ساله بعد از ترک سیگار

این پسر بچه نه ساله که از زمان کودکی دچار اعتیاد به سیگار شده بود حال با اراده قوی اش اقدام به ترک اعتیاد خود کرده است.

آلدی که از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد شده وتصاویر سیگارکشیدن او بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت، در نهایت تصمیم گرفت تا عادات بد زندگی خود را ترک کند و در این کار موفق بود.

دیلی میل گزارش کرد آلدی ریزال کودک نه ساله اهل اندونزی با ترک سیگار، همزمان وزن خود را نیز کم کرده است.

ریزال از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد شد و تا 40 نخ سیگار در روز دود می کرد. زمانیکه این کودک پنج سال داشت، یک دوره توانبخشی جهت ترک سیگار را گذارند و درنهایت به موفقیت در ترک عادت خطرناک خود دست یافت.

با این حال، این کودک به جای اعتیاد به سیگار، به مواد غذایی معتاد شد. او به یکباره، به طعم و مزه مواد غذایی چرب عادت پیدا کرد و به سرعت دچار اضافه وزن شد.

اما بار دیگر این کودک با اراده، در نه سالگی از خوردن غذاهای چرب دست بر داشت و موفق شد در به زندگی سالم و ایده آلی مانند همسن و سالهای خود دست یابد.

ریزال هم اکنون بسیار خوب درس می خواند و به یک ستاره، در مدرسه ابتدایی تبدیل شده ، بدون آنکه به عادت های بد سیگار کشیدن یا پرخوری مبتلا باشد.

ترک سیگار

کم سن ترین معتاد جهان

ترک سیگار

کوچکیترین فرد سیگاری دنیا

ترک سیگار
سیگار کشیدن کودک 9 ساله
ترک سیگار
ترک اعتیاد پسر بچه 9 ساله
ترک سیگار
 

 

ترک سیگار پسر بچه! + تصاویر

ترک سیگار پسر بچه! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف