نمناک اخبارگوناگون تریاک کشیدن توریست ایسلندی در ایران + تصاویر
توریست ، توریست در ایران
در سفر توریست ایسلندی به ایران ، توریست ایسلندی همراه یکی از اهالی شهر کرمان وافور به دست گرفته و در حال تریاک کشیدن است .
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395

توریست ایسلندی در ایران تریاکی شد

ایران با جاذبه های زیبای گردشگری اش همواره میزبان عده زیادی توریست از سرتاسر نقاط دنیا است . توریست هایی که از نقاط مختلف دنیا به ایران می آیند تا با ایران بیشتر آشنا شوند و جاذبه های آن را از نزدیک ببینند. این بار توریستی از ایسلند به ایران آمد و از زیبایی های کرمان دیدن کرد.

خدایا در این سفر پر بلا، آب و باد و خاک را تحمل کرده ام؛ از آتش به تو پناه می برم، خدایا من یک مسافرم؛ این جمله گیله مرد حکایت زن و شوهر توریست ایسلندی است که هزاران کیلومتر از خانه شان دور شده اند و به کشورهای مختلف سفر می کنند، سفرهایی که خطرکردن های زیادی دارد اما شاید علاقه به گردشگری، آن هم در بسیاری از کشورهای جهان این راه را شیرین کند.

Andri Orrason و Asa Steinars در سفر خود به ایران، از شهرهای مختلفی دیدن کردند اما سفر آنها به کرمان، نکته عجیبی داشت؛ مرد ایسلندی همراه یکی از اهالی شهر کرمان وافور به دست گرفته و در حال تریاک کشیدن است البته همسر او در سفرنامه ای که منتشر کرده است اذعان داشته، این صحنه تنها پلانی برای عکاسی آنها و خاطره نگاری بوده است.

 توریست ایسلندی

 تریاک کشیدن توریست ایسلندی در ایران

سفر توریست های ایسلندی به کرمان و یزد، نگین های درخشنده کویر و نماینده های تاریخ کهن ایران فقط قلیان کشیدن و وافور به دست گرفتن همراه نداشت؛ بلکه وقتی به سایت این دو توریست سر میزنیم یکی از زیباترین سفرنامه هایی که میخوانی سفرنامه کرمان و یزد است.

از شلوغی صبح بازار بزرگ و آرامش کویر تا بانگ اذان و گنبدهای تاریخی؛ مناظری هستند که Asa Steinars در سفرنامه اش آنها را لذت بخش و پر از آرامش می داند، مهمان نوازی و پذیرایی گرم اهالی کرمان و یزد او را به وجد آورده و نمی داند برای جبران خوبی های مردم این دو شهر چطور از آنها تشکر کند؛ سوژه های عکاسی به قدری زیاد بوده که آنها از هر فرصتی برای عکس گرفتن استفاده کرده و آنها را به اشتراک گذاشته اند.

توریست ایسلندی

توریست ایسلندی در کرمان

توریست ایسلندی

توریست ایسلندی در ایران

 توریست ایسلندی

توریت ایسلندی در ایران

تریاک کشیدن توریست ایسلندی در ایران + تصاویر

تریاک کشیدن توریست ایسلندی در ایران + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف