نمناک دنیای مددکوراسیون منزل تزئینات فوق العاده برای میز کنسول های شیک
میز کنسول ، تزئین میز کنسول
میز کنسول های شیک را میتوان جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون اتاق نشیمن دانست, نحوه چیدمان و تزئین میز کنسول را در نمناک مشاهده کنید.

نحوه چیدمان و تزئین میز کنسول

میزهای کنسول نه تنها عنصری جذاب و همراه با مد روز در دکوراسیون خانه حساب می شوند بلکه مکان مناسب و ایده آلی را برای نگهداری لوازم نیز در اختیارتان قرار می دهند.

میز کنسول های بسیاری در سبک ها و ابعاد متفاوتی وجود دارند. از نمونه های کلاسیک گرفته تا روستیک و یا حتی با دکوراسیونی مختص به یک طراح خاص. با این حال کنسول ها جزء المان های کاربردی در دکوراسیون منزل به حساب آمده و در هر قسمتی از خانه قابل استفاده هستند. هر کدام از این نمونه ها را که انتخاب کنید،علاوه بر کارکرد اصلی خود، موارد استفاده دیگری نیز دارند:سطح رویه آن می تواند در قرار دادن وسایل مختلف و چیدمان آنها به شما کمک کند، اما چگونه می توان بهترین استفاده را ازمیز کنسول داشت؟ با این مطلب همراه شوید تا با این المان، بیشتر آشنا گردید.

 
تزئین میز کنسول

ایجاد تناسب در چیدمان میز کنسول


این میز کنسول که طرح هایی از خطوط سفید دارد از چیده شدن 3 کابینت کنار هم و قرار گرفتنشان بر روی ستونی چوبی ساخته شده است، دارای تقارنی نسبی است. با اینکه ممکن است بعضی عناصر روی آن مثل هم نباشند، اما تقارن و تناسبی معتدل ایجاد شده است.

به خوبی می توانید ببینید که مجسمه هنری طلایی که بر روی آن قرار دارد تناسب بسیار خوبی با سایر وسایل روی میز و یا حتی نقوش روی دیوار بالایی و حتی چراغ ها دارد. از طرف دیگر رنگ مشکی آن با قاب عکس هماهنگ شده. در کنار تمامی اینها رنگ سبز گلدان ها نبز با یکدیگر هماهنگ گشته اند. این تنها سه نمونه از ترکیب زیبا و مناسبی است که می تواند مانند یک جادو عمل کرده و دکوراسیون شما را بی نظیر گرداند.

در هنگام چیدمان و دکوراسیون وسایل خود، از چشمان خود کمک بگیرید تا بفهمید که آیا تناسبی بین اشکال و رنگ های آنها در دو طرف میز وجود دارد یا نه.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون میز کنسولدر این تصویر ترکیب فوق العاده سه المانی از سبک قرون وسطایی (میز، کنسول و صندلی) در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و در دکوراسیون این اتاق معجزه ای ایجاد کرده اند.

رنگ هایی که در دکوراسیون خود استفاده می کنید نیز در افزایش جذابیت و زیبایی دکوراسیون کنسول شما تاثیر بسیاری خواهد داشت؛ برای مثال ترکیب رنگ خاکی و آبی آرامی که در این دکوراسیون ایجاد شده است، در زیبایی آن بی تاثیر نخواهد بود؛ بنابراین به دنبال ترکیب رنگ های جذابی باشید!
 
دکوراسیون کنسول

میز کنسول در دکوراسیون منزلاین کنسول در انتهای یک میز ناهارخوری قرار گرفته است که شرایط مناسبی برای قرار دادن عینک و ظروفی بر روی آن ایجاد شده است.

ممکن است وسوسه شوید که فقط ظروف لوکس، زیبا و خاص خود را روی آن قرار دهید، اما بهتر است از این کنسول استفاده روزانه داشته باشید و وسایل روزمره خود را روی آن قرار دهید.

برای اینکه لوازم و ظروف لوکس و بسیار زیبای خود را در معرض دید قرار بدهید نیز پیشنهاد ما این اس کهآنها را بر روی دیورا بالای کنسول خود بچینید. با این کار نوعی انسجام و نظم و ترتیبی ایجاد کرده اید که از شلوغی بیش از حد دکوراسیون خانه شما نیز جلوگیری می کند.

ظروف لوکس

مدل چیدمان میز کنسولمیز کنسول روستیک محکمی که مشاهده می کنید، مثل گلچینی از وسایل است؛ بنابراین سعی کنید به شکلی منسجم و مناسب آنها را دکوراسیون و چیدمان نمایید. در این قسمت هم لازم است تناسب و تقارن را ایجاد کنید، اما این بار به شیوه ای دیگر.

با کمک تقارن و تناسبی بین وسایل خود سعی کنید به جای بی نظمی به آن ترتیب و نظم ببخشید. در این میز به خوبی مشاهده می کنید که دو چراغی که در دو طرف آن قرار گرفته اند تناسب و تعادل خیلی خوبی در دکوراسیون آن ایجاد کرده است.
 
دکوراسیون اتاق

چیدمان میز کنسول با یک تم جدیدمیز کنسول می تواند نقطه کانونی مناسبی برای تعیین رنگ در دکوراسیون اتاق شما به حساب آید.

در این تصویر، دکوراسیونی را مشاهده می کنید که برگرفته از نمای ساحلی است. با کمک مجسمه هایی با طرح صدف و طناب و سایر وسایل و چیدمان آنها بر روی این کنسول، دکوراسیونی موضوعی ایجاد شده که جذابیت خیره کننده ای ایجاد کرده است.

باز هم مراقب باشید تا با بافت های مختلف، تناسب و تقارن را رعایت کنید.

میز کنسول

تزئین میز کنسولمیز کنسول ها فضای بسیار خوبی برای قرارگیری و چیدمان وسایلی زیبا، کتاب های خوب و هم چنین چراغ های شیک و زیبا و گلدان های بسیار سبز هستند.

همانطوری که در این تصویر مشاهده می کنید، یک تابلوی هنری بزرگ بر روی دیوار نصب شده و در نقطه مقابل آن هم گلدانی کوچک و کاسه ای ظریف بر روی کنسول چیدمان شده است که تناسب بی نظیری را برقرار کرده. اگر از استفاده از وسایل بزرگ و لوازم درکوری با ابعاد بزرگ می ترسید می توانید به راحتی در کنار ان از وسایل و لوازم کوچک و ظریف تر استفاده نمایید.
 

چوب و طبیعی این میز کنسول در کنار گلدانی با شاخ و برگ های سبز آن ترکیب فوق العاده و طبیعی را ساخته اند که به دکوراسیون این اتاق زیبایی چندانی افزوده است.

اگر میز کنسول شما بدون قفسه است هم پیشنهاد ما برای دکوراسیون آن، انتخاب و چیدمان چند کتاب و وسایل تزئینی طبیعی در اطراف آن است.
 
میز کنسول

آینه در دکوراسیون میز کنسول


میز کنسول معلقی که در تصویر می بینید مربوط به کابینتی از آشپزخانه است که اطراف آن باز هستند و فقط از جنبه زیبایی آن مورد استفاده قرار گرفته است.

اگر می خواهید میز کنسول خود را در کنار فضای سبز و در کنار پنجره و نمایی از فضای سبز قرار دهید، طبیعتا استفاده از آیینه می تواند بر زیبایی بیشتر آن تاثیرگذار باشد و انعکاس آن دکوراسیون داخلی شما را زیباتر جلوه دهد.

میز کنسول

گل های طبیعی برای تزئین میز کنسول


میز کنسول بهترین قسمت برای نگهداری و چیدمان گلدان و گل است. اطمینان خاطر پیدا کنید که یک جفت گلدان متناسب و متقارن با یکدیگر دارید که بتوانید به خوبی گل های خود را درون آنها قرار داده و دکوراسیون خود را زیباتر نمایید. این کار بهترین روش است تا بتوانید گل های خود را به صورت هفتگی تغییر داده و به تناسب سایر وسایل تزئینی خود، آنها را گزینش کنید؛ برای مثال می توانید در مقابل تابلوهای بسیار بزرگ از گل های بسیار کوچک استفاده کنید.

تزئینات فوق العاده برای میز کنسول های شیک

تزئینات فوق العاده برای میز کنسول های شیک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از چیدانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف