نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه تزیین پیشخوان آشپزخانه با وسایل ساده + تصاویر
تزیین آشپزخانه ، دیزاین آشپزخانه
برای تزیین پیشخوان آشپزخانه گزینه های زیادی پیش روی شما است, ایده های ساده که زیبایی پیشخوان آشپزخانه را چندبرابر میکند.

ایده های تزیین پیشخوان آشپزخانه

اگر می خواهید آشپزخانه خود را در مدت زمان کوتاه و با کمترین مهارت تغییر بدهید و برای تعویض شیر آب و سایر وسایل آشپزخانه تمایل ندارید، می توانید پیشخوان آشپزخانه تان را عوض کنید. تعویض پیشخوان، روش سریعی برای هر چه مدرن تر کردن ظاهر آشپزخانه است و با وجود مواد و رنگ های مختلف می توان در عرض مدت کوتاهی کل ظاهر آشپزخانه را تغییر داد.

معمولا کارایی و استفاده از پیشخوان بر زیبایی و تزیین آن ارجحیت دارد. اما شما می توانید با قرار دادن اشیا و وسایل کوچک بر روی پیشخوان آشپزخانه، به زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه و حتی کل خانه کمک کنید. مثلا تنها با قرار دادن سرویس قهوه، پیشخوان شما شکل هنری به خود می گیرد. ما در این مقاله چند ایده برای دکوراسیون پیشخوان آشپزخانه به شما معرفی می کنیم که می توانید بر اساس شکل و شمایل خانه خود، یک یا چند نمونه از این ایده ها را به کار ببندید.

استفاده از کتاب

تزیین آشپزخانه

تزیین و زیباسازی پیشخوان آشپزخانه

استفاده از کتاب های آشپزی و یا کتاب هایی که جلد و شیرازه ضخیم و محکمی دارند، گزینه هایی خوبی برای قرار گرفتن روی پیشخوان آشپزخانه هستند.

یکی از مقرون به صرفه ترین مواد برای روکش پیشخوان آشپزخانه است که رنگ ها و نقش های مختلفی دارد و به راحتی می توان آن را با سایر وسایل آشپزخانه هماهنگ کرد. علاوه بر این نسبت به گرما و انواع لکه ها نیز مقاوم است.

استفاده از تخته آشپزی

تزیین آشپزخانه

تزیین و زیباسازی پیشخوان آشپزخانه

می توانید از تخته هایی با اشکال و اندازه های مختلف شامل تخته های چوبی یا مرمری استفاده کنید و آنها را به دیوار تکیه بدهید.

استفاده از گیاهان

تزیین آشپزخانه

تزیین و زیباسازی پیشخوان آشپزخانه

استفاده از گلدان و گیاهان در زیبایی پیشخوان آشپزخانه بسیار تاثیرگذار است. می توانید مانند تصویر بالا از یک گلدان استفاده کنید و یا از چندین گلدان در کنار هم استفاده کنید. حتی می توانید در این گلدان ها سبزیجات تازه پرورش دهید.

 استفاده از گل های تازه

تزیین آشپزخانه

تزیین و زیباسازی پیشخوان آشپزخانه

دسته گل های تازه و رنگارنگ همیشه جلوه زیبا و منحصر به فردی به پیشخوان آشپزخانه می دهد. با توجه به اینکه گل ها بعد از مدتی پژمرده می شوند و باید دور ریخته شوند، می توانید هر هفته یک دسته گل خریداری کرده و آنها را روی پیشخوان بگذارید. می توانید هر بار از گلدان های متنوعی استفاده کنید تا جلوه زنده و زیبا به آشپزخانه بدهید.

استفاده از قوطی های یک شکل

تزیین آشپزخانه

تزیین و زیباسازی پیشخوان آشپزخانه

استفاده از قوطی های یک شکل برای موادی چون شکر و آرد، جلوه زیبا و جذابی به پیشخوان آشپزخانه می دهند.

وقتی پیشخوان آشپزخانه شلوغ نباشد، ظاهر پذیراتری دارد، اما فقدان هر گونه تزئین و تمیزی کامل آن نیز می تواند ظاهری سرد داشته باشد، در حالی که می توان با قرار دادن اشیاء تزئینی، رنگ، سبک و تم دکور آن را کامل تر کرد و به آن شخصیت بخشید، بدون آنکه بر کارآیی آن تاثیر گذاشت.

تزیین پیشخوان آشپزخانه با وسایل ساده + تصاویر

تزیین پیشخوان آشپزخانه با وسایل ساده + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاویاب - افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف