نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ساخت آویز بارانی برای تزیین اتاق کودک
تزیین اتاق کودک ، دکوراسیون اتاق کودک
ساخت آویز بارانی یکی از بهترین راه ها برای تزیین اتاق کودک است که هم بسیار زیباست و هم بسیار کم هزینه.

تزیین اتاق کودک با آویز بارانی

تزیین دیوار نقش مهمی در زیبایی فضای اتاق دارد، شما به راحتی می توانید با تزیین آن با وسایل سادهزیبایی و جذابیت بیشتری به اتاق کودکتان ببخشید.

زمانی که قصد تغییر دکوراسیون اتاق کودک تان را دارید، نیازی نیست حتما سراغ بروشورهای شرکت های بزرگ بروید و زیر و بم اتاق فرزند دلبندتان را تغییر دهید، کافی است کمی خلاقیت به خرج داده و به سادگی و با جزیی ترین وسایل خالق طرح های دکوراتیو و بامزه برای اتاق کودک تان باشید. اگر به دنبال یکی از این ایده های خلاقانه هستید با این مطلب همراه باشید.

تزیین اتاق کودک

ایده خلاقانه برای تزیین اتاق کودکوسایل مورد نیاز برای ساخت آویز بارانی اتاق کودک: 


- پارچه سفید
- پنبه
- نخ بی رنگ
- نخ های رنگی
- مقوا
- قیچی
- مداد


تزیین اتاق کودک

روش ساخت آویز ابر بارانی


در مرحله اول طرح یک تکه ابر را روی مقوا بکشید و دور آن را ببرید. حالا از این مقوا به عنوان شابلون استفاده کنید. پارچه را تا کنید و مقوا را روی پارچه قرار دهید و با مداد طرح ابر را روی پارچه بکشید و با کمک قیچی ببرید.


حالا شما دو تکه ابر پارچه ای دارید. روی تکه اول همانند تصویر با مداد شکل چشم ها را بکشید و با نخ مشکی روی آن را کوک بزنید تا چشم های آویز شما نمایان شود.


در این مرحله با نخ آبی دو تکه ابر را با کوک ها ساده به هم بدوزید. توجه داشته باشید که قسمت کوچکی را باز نگه دارید و داخل ابر را با پنبه پر کنید و دوباره با کوک های ساده آن را بدوزید. حالا ابر شما آماده است.

تزیین اتاق کودک

درست کردن آویز ابر بارانی

برای ساخت منگوله های رنگی همانند تصویر نخ ها را چندین بار به دور دست خود بپیچید و با یک نخ هم رنگ یک طرف آن را ببندید و طرف دیگر را قیچی کنید.

پس از ساخت منگوله ها آنها را از نخ های بی رنگ به سلیقه خود به وسیله سوزن رد کنید و به قسمت پایین ابر بدوزید.

ساخت آویز بارانی برای تزیین اتاق کودک

ساخت آویز بارانی برای تزیین اتاق کودک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از چیدانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف