حمام
حمام از اتاق هایی است که از نظر طراحی و تزئین، کمتر مورد توجه اهالی خانه قرار می گیرد. اما این اتاق نیز به توجه نیاز دارد و می توان به زیبایی هر چه تمام تر آن را دکور کرد.

استفاده از کابینت های شیشه ای
برای زیبایی بیشتر حمام می توانید از یک یا دو عدد کابینت شیشه ای استفاده کنید و وسایل شیک حمام یا دارو و .. را در آنها جای دهید.

 از طرح سیاه و سفید استفاده کنید
برای زیباسازی حمام می توانید از کاشی های سفید بزرگ و چهارچوب های سیاه تا زغالی برای تاکید بیشتر استفاده کنید. برای این طراحی بهتر است کاشی های کف را به رنگ توسی انتخاب کنید.

کاشی های چهل تکه
اگر به دنبال طرح متفاوت و کاملا خاص می گردید، این ایده بدی نیست. انواع کاشی ها با طرح های مشابه و رنگ های متنوع را با هوشمندی در کنار یکدیگر بچینید.

اشاره ای به کاشی های متفاوت
به جای اینکه از بالا تا پایین فضای حمام را با یک نوع و یک رنگ واحد کاشی کنید کمی ایده پردازی کنید. بخشی از فضا را انتخاب و کاشی های متفاوت و کاملا متضاد در آن کار کنید. به طور مثال، در میان کاشی های مشکی، می توانید کاشی های سفید و گلدار به کار ببرید تا زیباتر دیده شوند. 

بهره بردن از چوب و فلز
فلز، نوعی نیرو و شادابی و چوب - مخصوصا اگر از نوع بافته شده باشد – حس گرما به محیط می بخشند. این دو در ترکیب با یکدیگر بسیار جذاب و زیبا دیده می شوند. برای ایجاد جایی برای قرار دادن صابون از تاقچه های چوبی استفاده کنید و سبد فلزی نیز گزینه مناسبی برای قرار دادن حوله و لباس های تمیز است.

قاب عکس و گلدان
گلدان های سبز و واقعی، مجسمه های کوچک و تابلوهای عکس همه می توانند باعث زیبایی بیشتر فضا بشوند و به حمام یک شخصیت منحصر به فرد می بخشند.

قفسه های چوبی به عنوان جاصابونی
از قفسه های چوبی زیبا به عنوان جای صابون و دیگر وسایل حمام استفاده کنید. این قفسه ها باعث زیباتر دیده شدن سینک روشویی می شوند.

نصف قفسه زیر سینک
در زیر سینک دستشویی می توانید یک طبقه برای قرار دادن وسایل نصب کنید. داخل آن نیز می توانید انواع حوله و دیگر وسایل حمام را قرار داد.
 

تکنیک هایی برای تزیین حمام

3.419
این مطلب مفید بود ؟136
برگرفته از bartarinha.ir
نظرات
وبگردی