تزیین غذا
یک مادر هنرمند بشقاب غذای فرزند خود را به طور بسیار زیبا و حرفه ای طراحی می کند، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

مادر هنرمند و خوش ذوق بشقاب غذای پسرش را حرفه ای طراحی می کند

بحث مهم غذا خوردن کودکان مشکلاتی دارد که مهم ترین آنها عدم تمایل کودک به خوردن غذا یا بازی کردن با غذا است که تقریبا همه ی والدین مانع این امر یعنی بازی کردن فرزندشان با غذا می شوند اما در این مورد همه والدین یک نظر نیستند و برخی کاملا برعکس عمل می کنند مثل مادر جوانی که تصاویر هنرنمایی هایش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.

لاله محمدی" همان مادری است که برای ایجاد میل به غذا خوردن پسرش تزیینی شگفت انگیز را در بشقاب غذا پیاده میکند که حتی بیشتر از خوردن غذا تماشای آن لذت بخش است. این هنرمند در استرالیا به عنوان یک وبلاگ نویس فعال شبکه های اجتماعی که به دلیل انتشار تصاویر تزیینات زیبا از بشقاب غذا مشهور شده است و 150.000 دنبال کننده دارد در مورد تزییناتش به " سیدنی صبح هرالد " می گوید :

طراحی بشقاب غذا

طراحی حرفه ای بشقاب غذا 

من این هنر را در دوره دبیرستان دوست داشتم ولی آن زمان به طور جدی انجام نمیدادم تا چند وقت پیش که برای تزیین بشقاب غذای پسرم دست به کار شدم و او از دیدن نتیجه لذت برد و بسیار استقبال کرد ؛ تصمیم گرفتم تصویر تزیین غذا را در شبکه های اجتماعی منتشر کنم و آن زمان بود که متوجه شدم این تنها پسرم نیست که از این هنرنمایی خوشش آمده و دیگران هم از آن استقبال کرده اند و همین بود که تصمیم گرفتم ایده هایم را گسترش داده و حرفه ای تر پیش ببرم.

تزیین غذا

تزیین حرفه ای غذا توسط مادر هنرمند

این مادر 35 ساله ی هنرمند علاوه بر القای هنر در غذاهای پسرش با این روش او را تشویق می کند تا عادت به خوردن غذاهای سالم و مفید کند.

طراحی بشقاب غذا

طراحی بسیار زیبا بشقاب غذا 

 

تزئین غذای بسیار زیبا و شگفت انگیز توسط مادر هنرمند

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی