نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ایده هایی خلاقانه و کم هزینه برای تزیین پرده های ساده
تزیین پرده ، ایده ساده
شما می توانید با کمی ایده پردازی و طراحی خلاقانه پرده های ساده اتاق هایتان را تغییر دهید.پس با ما همراه شوید و تزیین پرده های ساده را با کمترین هزینه امتحان کنید و از زیبایی آنها در فضای خانه لذت ببرید.
بازدید : 4,208 نفر

به راحتی با 4 روش کم هزینه “پرده” های اتاقتان را طرح دار و “تزیین” کنید

تزیین پرده یکی از اجزای جدا نشدنی و اصلی هر دکوراسیون داخلی است. اگر شما هم پرده های اتاق نهارخوری، اتاق نشیمن و اتاق خواب تان طرحی نداشته و ساده هستند به راحتی با 4 روش کم هزینه زیر می توانید آنها را زیبا تر جلوه دهید.

ایده شماره 1 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق نشیمن شما هم دوخت بسیار ساده ای دارد؟ دیگر نگران نباشید، با این ایده ساده و کم هزینه می توانید پرده اتاق نشیمن تان را تزیین کنید. برای این کار به چند متر نوار رنگی احتیاج دارید. بهتر است رنگ این نوار در تضاد با پرده اتاق نشیمن تان باشد. این نوار را به صورت چین دار بدوزید. بعد از اتمام کار این نوار چین دار را به لبه پرده اتاق نشیمن تان بدوزید.

تزیین پرده

تزیین پرده های ساده

ایده شماره 2 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق خواب تان یک حریر ساده است؟ نگران نباشید، برای تزیین این پرده ساده فقط کافی است به اندازه 2 سانت پایین آن را با جدا کردن تار و پود به صورت ریشه دار کنید.

تزیین پرده

تزیین پرده های ساده اتاق خواب

ایده شماره 3 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق ناهارخوری تان برای پنجره کوتاه است؟ نگران نباشید، فقط کافی است به اندازه ای که می خواهید پرده اتاق ناهارخوری تان بلند باشد به آن پارچه ای با طرح متفاوت بدوزید. برای پنهان کردن جای دوخت یک نوار باریک را با چسب حرارتی روی جای دوخت بچسبانید.

تزیین پرده

تزیین پرده های ساده نهارخوری

ایده شماره 4 برای تزیین پرده های ساده

پرده اتاق خواب تان یک پارچه ساده است که طرحی ندارد؟ برای طرح دار کردن به یک قلمو باریک و مقداری رنگ آکرلیک نیاز دارید. با این رنگ و قلمو هر طرحی که دوست دارید روی پارچه می توانید بکشید.

تزیین پرده

تزیین پرده های ساده

ایده هایی خلاقانه و کم هزینه برای تزیین پرده های ساده

ایده هایی خلاقانه و کم هزینه برای تزیین پرده های ساده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از سیمرغ-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف