نمناک دنیای مدگوناگون تزیین گلدان با تکه های کاشی
تزیین گلدان ، تزیین گلدان سفالی
تزیین گلدان با کاشی شکسته بخشی از هنر تزیینات با وسایل دورریختنی ساده است برای زیباسازی لوازم خانه.
بازدید : 8,448 نفر

تزیین گلدان یاوسایل ساده و دورریختنی

برای تزیین گلدان های گل طبیعی می توانید از ایده ی تزیین وسایل با دورریختنی ها هم استفاده کنید. خلاقیت برای انجام کارهای تزییناتی می تواند یک وسیله ساده را زیبا سازد. تزیین گلدان های سفالی گل های طبیعی بخشی از این بحث است که برای آن می توانید از تکه های کاشی شکسته ، کاغذ دستمالی ، پارچه های کتان و... استفاده کنید.

تزیین گلدان

تزیین گلدان با کاشی شکسته

وسایل مورد نیاز برای تزیین گلدان با کاشی شکسته :

کاشی به رنگ های دلخواه
چکش
روزنامه
ملات آماده
چسب موزاییک
گلدان
آب
یک تکه اسفنج
دستکش

روش انجام کار برای تزیین گلدان

ابتدا کاشی یا موزاییک مورد نظرتان را لای روزنامه گذاشته و با چکش به آن ضربه بزنید، بسته به این که می خواهید تکه های کاشی تان بزرگ باشد کار ضربه زدن را ادامه دهید، بدیهی است که هر قدر به ضربه زدن ادامه دهید کاشی ها ریزتر شده و زمان بیشتری باید برای انجام کار صرف کنید. بعد از آن سطح گلدان مورد نظرتان را با چسب موزاییک بپوشانید و کاشی های شکسته را روی آن بچینید، بعد از چند ساعت که کاملا خشک شدند، سطح آن را با ملات آماده بپوشانید.

 بعد از خشک شدن ملات سطح آن را با آب و اسفنج تمیز کنید، دقت کنید که اگر می خواهید کاشی های تان براق باشند، ابتدا باید آن را از نوع براق خریداری کنید و بعد هم که آن ها را روی گلدان چسباندید، موقع ریختن ملات باید دقت کنید که ملات روی آن ها نریزد تا ظاهرشان را مات نکند.

تزیین گلدان ، تزیین گلدان سفالی با تکه های کاشی شکسته

تزیین گلدان با تکه های کاشی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از چیدانه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف