روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از اتومبیل بروز تسلا رودستر 2020 میلادی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فراوانی روبرو شود.

تسلا رودستر در خیابان های لندن

شرکت بزرگ و شناخته شده تسلا موتورز، یکی از جدیدترین و شناخته شده ترین شرکت های بزرگ اتومبیل سازی در دنیای امروز می باشد که برای اولین بار در سال 2003 میلادی تاسیس شد و در زمینه تولید قطعات مورد نیاز ترن های هوایی فعالیت کرد و در نهایت امروزه در زمینه ساخت اتومبیل های کاملا الکتریکی و هوشمند فعالیت دارد.

با این حال تا هم اکنون این شرکت بزرگ اتومبیل سازی 4 مدل مختلف اتومبیل را طراحی و ساخته است و برخی از آنها را به بازارهای جهانی با قیمت های مناسب فناوری بکار رفته در اتومبیل هایشان، عرضه نموده اند. اما اگر شما نیز تمام خبرهای این شرکت را دنبال می کنید، قطعا رونمایی تسلا رودستر معروف را باید به خاطر بیاورید!

اتومبیلی کاملا الکتریکی که کاملا توسط تسلا موتورز طراحی و تولید شده است که برای اولین بار در سال 2017 میلادی رونمایی شد که دارای گشتاور 10 هزار نیوتن متری می باشد که نتیجه این میزان گشتاور، پیمودن سرعت صفر تا صد تنها و تنها در طی 1.9 ثانیه است و به همین دلیل سریع ترین اتومبیل تاریخ خودروسازی جهان نیز می باشد.

از این رو این اتومبیل کاملا الکتریکی قادر است با یکبار شارژ مسافت 1000 کیلومتری را بدون شارژ مجدد، بپیماید که بی شک به فناوری و تجهیزات فرا امروزی مجهز می باشد و طبق اطلاعیه ای که اعلام شد، گفته شد که این اتومبیل در سال 2020 میلادی با قیمت پایه 200 هزار دلاری به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

اما روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از یک تسلا رودستر آبی رنگ در خیابان های لندن منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی در صفحات مجازی روبرو شود که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک این ویدیو را می توانید مشاهده کنید و با آینده اتومبیل های کره زمین بیشتر آشنا شوید!

ویدیو تسلا رودستر در خیابان های لندن ؛

تسلا رودستر پر قدرت در خیابان های لندن! + فیلم

تسلا رودستر پر قدرت در خیابان های لندن! + فیلم : امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی