نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پیام تسلیت چهره ها به بازماندگان تصادف قطار در سمنان
چهره ها ، قطار
چهره های معروف در صفحات اینستاگرام خود با انتشار پست های متفاوت به ابراز همدردی با خانواده های قربانیان پرداختند.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395

واکنش اینستاگرامی چهره ها به حادثه قطار در سمنان

برخورد دو قطار در سمنان دل همه مردم را به درد آورد . چهره های معروف هم از این قاعده مستثنی نبودند و به ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه تلخ پرداختند . حادثه تلخ آتش سوزی دو قطار که قرار بود مسافرانش به زیارت امام رضا بروند نتیجه سهله انگاری تعدادی از کارکنان ایستگاه قطار بود که در هفت خوان مسیر هفتخوان ماندند .

برخورد قطار 480 مسافری به انتهای قطار 324 در بین ایستگاه گرداب و هفتخوان صبح جمعه باعث آتش سوزی چند واگن شد. طبق آخرین آمار این حادثه بیش از 45کشته و 103 مصدوم برجای گذاشته است.

چهره های معروف در صفحات اینستاگرام خود با انتشار پست های متفاوت به ابراز همدردی با خانواده های قربانیان پرداختند.

تسلیت اینستاگرامی چهره ها به بازماندگان حادثه قطار

 عبدالرضا امیر احمدی نوشت:"تقدیم به آنان که شوق زیارت امام ضامن داشتند اما شعله های آتش قطار امانشان نداد. تسلیت به خانواده های داغدار و هم وطنان داغ دیده. قطار ابدی"
 
چهره ها
 
شهره سلطانی نوشت:"به جز آرزوی صبر برای خانواده های این عزیزان چه میتوان گفت ؟! تسلیت"
 
چهره ها
 
 
الهام حمیدی نوشت:"تسلیت برای آنهایی که در خوان هفتم مسیر هفت خوان ماندند
حادثه دلخراش برخورد قطار های مسافر بری آنهم مسافران و زواران امام رضا (ع) خیلی دردناک و متاثر کننده است و همینطور انفجار حله در عراق و شهادت هموطنانمان، ضمن تسلیت به مردم خوب و صبور کشورم بویژه خانواده های این عزیزان، و ابراز همدردی با مردم غیور آذربایجان، باید بگویم خوشا به حالشان که تقدیرشان این چنین بود که زائر ثامن الحجج بودند، و چون کبوترانی سبکبال بسوی حق شتافتند تا کمی تحمل فراقشان توانفرسا تر شود، ماه صفر ماه سنگینی است و همیشه خاطرات تلخی به همراه دارد از صدقه تا پایان این ماه غافل نشوید، با بودن داعش ها قدر امنیت در کشور را بیشتر و بیشتر بدانید."
 
چهره ها
 
نجم الدین شریعتی نوشت:"تسلیت به خانواده های داغدار و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان این حوادث تلخ"
 
 چهره ها
 
محمود واعظی نوشت:"به خانواده محترم شهدای انفجار حله و خانواده های داغدار حادثه برخورد دو قطار تسلیت عرض می کنم"
 
 چهره ها
 
 
حسن شمشادی نوشت:"همدردم با خانواده ها و بازماندگان جان باختگان سانحه برخورد دو قطار با هم در استان سمنان ، و همچنین شهدای حمله تروریستی داعش به زائران أبا عبدالله الحسین (ع) از کشورمان در حله عراق خدا روحشون رو غرق در رحمت قرار بده و به بازماندگانشون صبر بده . دعا کنیم برای شفای عاجل همه زخمی های این دو اتفاق دردناک"
چهره ها
 
امیر جعفری هم تصویر زیر را منتشر کرد.
 
چهره ها
 
محمود رضا قدیریان نوشت:"تسلیت عرض میکنم فوت آذری زبانهای خوش غیرت رو در فاجعه مرگبار قطار تبریز مشهد تبریز آذربایجان قطار
الهی که دیگه در ایران فاجعه رخ نده. و اگه به هر علتی اتفاقی رخ داد ارگانهای پشتیبانی سریع وارد عمل بشن تا از صدمات احتمالی و مرگ و میر جلوگیری کنیم.
 
چهره ها

تسلیت چهره ها به بازماندگان حادثه آتش سوزی قطار

پیام تسلیت چهره ها به بازماندگان تصادف قطار در سمنان

پیام تسلیت چهره ها به بازماندگان تصادف قطار در سمنان
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف