دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت تسکین 5 درد بزرگ بدن با یک توپ تنیس + آموزش
تسکین درد بدن ، توپ تنیس برای درمان درد
دردهایی که در گردن ، شانه ، باسن ، کمر و پاها احساس می کنید ریشه در عوامل متعدد دارند اما در یک نوع درمان مشترک هستند ، برای تسکین درد بدن به روش هایی که خواهیم گفت از یک توپ تنیس استفاده کنید.
بازدید : 1,479 نفر

کاهش و تسکین دردهای بدن توسط توپ تنیس

از توپ های تنیس می توان استفاده های مختلفی کرد که یکی از آنها مختص بازکنان تنیس می باشد که با استفاده از این توپ ورزش می کنند . در واقع توپ تنیس همچنین مانند یک ابزار فوق العاده ایی است که برای از بین بردن دردهای مزمن و عضلانی نیز کاربرد دارد مانند درد های چون کمر درد های مزمن به دلیل نشستن بیش از حد ، درد زانو بخاطر ایستادن بیش از حد و غیره را می توانید با توپ تنیس بهبود بخشید .
گاهی اوقات درمان از طریق ماساژ را انتخاب می کنید ولی برای شما از لحاظ مالی شاید هزینه بر باشد و نتوانید برای آن هزینه کنید ، ولی این بدین معنا نیست که شما راه دیگری برای درمان دردهایتان ندارید و باید رنج بکشید . راهی وجود دارد که می تواند دردهای شما را کاهش و یا حتی نیز بهبود دهد . برای این کار به فروشگاه بروید و یک توپ تنیس بخرید . هزینه ایی که بابت توپ تنیس می پردازید شاید 1/10 هزینه ایی که شما برای ماساژ درمانی می خواهید بپردازید ، نباشد و تاثیر چشمگیری نیز دارد.
توجه :اگر احساس درد زیادی کردید ، فورا دراز بکشید و چند دقیقه صبر کنید و استراحت کنید تا بهتر شود .

تسکین 5 درد بدن با توپ تنیس

 تسکین درد بدن

تصویر مربوط به روش استفاده از توپ تنیس برای تسکین درد بدن

تسکین درد بدن ، گردن درد :

بسیاری از دردهای مزمن بدن می توانند باعث آسیب رساندن به گردن شوند و احساس درد در ناحیه گردن کنید . دردهایی همچون زانو درد ، درد در بازو و یا حتی درد در مچ دست می توانند باعث ایجاد درد در گردن شوند . برای استراحت دادن به عضلات گردن ،به پشت خود بخوابید و زیر سرتان یک توپ تنیس قرار دهید . ابتدا به مدت یک دقیقه به سرخود استراحت بدهید و سپس سر خود را به آرامی از یک سمت به سمت دیگر جابجا کنید تا درد در گردن شما کاهش یابد .
 

تسکین درد بدن ، درد شانه :

با درمان درد در قسمت شانه شما احساس راحتی و شادابی خواهید داشت ، انگار که تازه متولد شده اید .به پشت خود بخواید و زانو های تان را خم کنید و سپس توپ تنیس را بین شانه هایتان و ستون فقراتتان قرار دهید . اگر توپ تنیس بین شانه سمت چپ شما و ستون فقراتتان قرار گیرد ، به آرامی بازوی سمت چپ خود را خارج از بدنتان حرکت دهید و با این کار اجازه دهید که توپ تنیس شانه هایتان را ماساژ دهد و این کار را نیز متقابلا در سمت راست خود قرار دهید و همان کار را قرار دهید تا ر دو سمت شانه تان بهبود یابد .
 

تسکین درد بدن ، درد در قسمت پایینی کمر :

درد در قسمت کمر ، به طور معمول یکی از دردهایی می باشد که همیشه همراه ما هستند . ولی برخی کارها و ترفندها وجود دارند که می توانند درد را درمان کنند . درد در کمر می تواند به دلیل وضعیت بد و یا سبک بد زندگی باشد . برای درمان این درد شما می توانید دو توپ تنیس را در قسمت پایینی کمر خود میان ستون فقرات خود قرار دهید و به سمت بالا و پایین حرکت کنید تا عضلات گرفته شده باز شوند .
 

تسکین درد بدن ، باسن درد :

درد در باسن اکثرا نادیده گرفته می شود و اهمیت زیادی به آن داده نمی شود . برای درمان باسن درد شما باید به پهلوی خود دراز بکشید وتوپ تنیس را در زیر خود در بالای مفصل باسن قرار دهید . به طور دایره ایی بچرخید و در سمت دیگر بدنتان قرار دهید تا زودتر بهبود یابید .
 
پا درد :
تسکین درد بدن
برای کاهش درد در پاهایتان ، می توانید آنرا با توپ تنیس درمان کنید . بدین صورت که توپ را باید زیر پایتان قرار دهید و به مدت چند دقیقه عقب جلو کنید و این کار را برای هر دو پایتان انجام دهید تا بهتر شوند و با این کار زودتر بهبود می یابند .
 

تسکین درد بدن ، زانو درد :

یک صندلی را فراهم کنید . کمرتان را مستقیم نگه دارید و یک پایتان را با کمرتان عمود بر زمین نگه دارید و یک زانو را خم کنید و توپ را بین همسترینگ و ماهیچه پا قرار دهید و به مدت 10 ثانیه فشار دهید . و همین کار را نیز برای پای دیگر خود نیز انجام دهید .

تسکین 5 درد بزرگ بدن با یک توپ تنیس + آموزش

تسکین 5 درد بزرگ بدن با یک توپ تنیس + آموزش
53
منبع : گروه ترجمه نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف