نمناک سبک زندگیکار و زندگی تشریفات مجالس برای تشریفات ملل
تشریفات ملل به منظور بهبود کیفیت خدمات به مشتریان اقدام به راه اندازی سیستم های نوین در تالارهای پذیرایی نموده است. یکی از شاخصه های تیم مدیریت این سالن رسیدگی به دکوراسیون سالن است. به طوری که با بهره گیری از آخرین تجهیزات روز دنیا سعی در ایجاد محیطی زیبا و دلنشین کرده است.

تشریفات مجالس برای تشریفات ملل

تشریفات ملل به منظور بهبود کیفیت خدمات به مشتریان اقدام به راه اندازی سیستم های نوین در تالارهای پذیرایی نموده است. یکی از شاخصه های تیم مدیریت این سالن رسیدگی به دکوراسیون سالن است. به طوری که با بهره گیری از آخرین تجهیزات روز دنیا سعی در ایجاد محیطی زیبا و دلنشین کرده است.

 

 

 

نورپردازی، تزیینات و گل آرایی ها، تزیین جایگاه عروس و داماد، چیدمان میز و صندلی ها و ... از جمله المان های دکوراتیو سالن تشریفات ملل است. این سالن در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به راه اندازی بخش های متعددی در جهت افزایش کیفیت خدمات نموده است. در نظر گرفتن برخی از تجهیزات روز دنیا و بکارگیری تیم متخصص چیدمان دکوراسیون داخلی از جمله اقدامات این سالن در ایام ماه مبارک رمضان بوده است.

باغ عروسی تشریفات ملل به صورت مجزا و با تجهیزات کامل رفاهی در اختیار مشتریان قرار گرفته است. همچنین یکی از تصمیمات مدیران این سالن ارائه لیست قیمت ها به مشتریان است که در آن هزینه‎ی هر یک از خدمات به شکل مجزا در اختیار آنها قرار می گیرد. طبق لیست ارائه شده در هفته های اخیر، مشتریان می توانند مطابق با توان مالی خود میزان خدمات و امکانات رفاهی را هم انتخاب کنند.

نتیجه تلاش تشریفات ملل در هفته های اخیر

تلاش های مدیریت تشریفات ملل در هفته های اخیر به تعداد نتیجه منتهی شده است که از جمله می توان موارد زیر را حاصل این تلاش ها دانست:

مدیریت تیم تشریفات ملل

تمامی پرسنلی که در تشریفات ملل مشغول ارائه خدمات هستند، متشکل از حرفه ای ترین و متخصص ترین برگزار کنندگان مجالس جشن هستند. یونیفرم پرسنل سالن تشریفات ملل از دیگر مواردی بود که مدیران به آن توجه ویژه داشته اند. از سوی دیگر، توانایی رسیدگی به موقع به مهمانان یکی از اصلی ترین نکاتی بود که مورد توجه مدیران سالن تشریفات ملل قرار گرفته است.

دیزاین سالن جشن

از دیگر موضوعاتی که مدیران تشریفات عروسی به آن اشاره کردند، دیزاین محوطه و ورودی سالن است. در برخی از سالن های جشن با وجود وسعت بالایی که دارند، به دلیل نداشتن دیزاین و چیدمان چشم نواز چندان مورد توجه نیستند و نمی توانند رضایت مشتریان را بخوبی جلب کنند. اگر به دیزاین سالن توجه کافی نشود، تمامی زحمات عروس و داماد هم نادیده گرفته می شود. چیدمان میز و صندلی، گل آرایی، نورپردازی، جایگاه عروس و داماد، شمع آرایی، آتش بازی و ... می تواند فضای زیبایی را ایجاد کنند.

چیدمان میز و صندلی: میز و صندلی ها باید به گونه ای چیده شوند که کمترین فضا را اشغال کنند و مهمانان بتوانند براحتی در سالن رفت و آمد کنند. در عین حال نباید تعداد میز و صندلی ها هم به بهانه فضای بازتر، کم شود. به طوری که جا برای نشستن مهمانان نباشد.

آتش بازی: طبق نظر سنجی هایی که از برخی مشتریان صورت گرفت، مشخص شد که به آتش بازی در کنار جایگاه عروس و داماد علاقه بیشتری دارند. اما آتش بازی باید همراه با موسیقی های شاد و مهیج باشد که باعث هیجان و شور بیشتری در سالن شود.

 

 

جایگاه: جایگاه عروس و داماد هم از دیگر قسمت های مهم تالار و باغ عروسی است که در تشریفات ملل به آن توجه ویژه ای شده است. تزئین جایگاه با گل، شمع، تورهای رنگی، مبلمان لوکس و نورپردازی از جمله تلاش های تیم مدیریت تشریفات ملل در ماه های اخیر بوده است.

پذیرایی

از دیگر مواردی که تشریفات ملل مورد بحث و بررسی قرار داد، موضوع پذیرایی از مهمانان بود. پذیرایی به سه بخش قبل از سرو شام، شام و بعد از شام تقسیم شد. ساعات پذیرایی طبق خواست عروس و داماد مشخص می شود و غذا، نوشیدنی، دسر، میوه و ... هم با توجه به انتخاب مشتریان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برگزاری جشن نامزدی به وبسایت تشریفات ملل مراجعه کنید.

 

www.melalceremony.com

تشریفات مجالس برای تشریفات ملل

تشریفات مجالس برای تشریفات ملل
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تشریفات ملل / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .