نمناک تکنولوژیگوناگون تشعشات رادیواکتیو در دوربین های دیجیتال + فیلم
اشعه رادیو اکتیو ، دوربین دیجیتال
یکی از عکاسان حرفه ای ادعا می کند دوربین های دیجیتال عکاسی موجود در بازار اشعه رادیو اکتیو از خود ساطع می کنند.ویدئوی منتشر شده از این عکاس را در ادامه مشاهده کنید.

مراقب تشعشات رادیواکتیو دوربین دیجیتال باشید

هشدار یکی از عکاسان حرفه ای با انتشار ویدئویی در اینترنت  و با حساب کاربری Vegetable Police در هنگام استفاده از دوربین دیجیتال عکاسی با عکس العمل های متفاوتی روبرو شده است.

اشعه رادیو اکتیو در دوربین دیجیتال

تشعشعات رادیواکتیو دوربین حرفه ای عکاسی

 

وی ادعا می کند دوربین های دیجیتال مدرن میزان بالایی تشعشعات مضر دارند و کاربران نباید به مدت طولانی این دستگاه ها را در دست یا مقابل صورت خود بگیرند.
وی معتقد است با انجام آزمایشات بر روی مدل هایی مانند Sony RX100 و Sony wx350 به این نتیجه رسیده که هر دو دوربین یادشده خطرناک هستند و میزان بالایی تشعشع از خود ساطع می کنند. در آزمایشات انجام شده توسط وی، Panasonic FZ1000 در میزان تشعشع ساطع شده برتری چشمگیری در مقایسه با دو مدل از برند سونی داشته تا این احتمال قوت بگیرد که همه دوربین های دیجیتال از این مشکل رنج نمی برند.
 
وی پیشنهاد می کند کاربران از مرکبات بیشتری در زمان عکاسی استفاده کنند! موج انتقادات ارائه شده از سوی کاربرانی که به تمسخر وی دست زدند باعث شد وی به پاسخگویی به این اظهارنظرها پرداخته و از دستگاهی به نام گاوس متر برای اندازه گیری این تشعشعات استفاده کند.
  

تشعشات رادیواکتیو در دوربین های دیجیتال + فیلم

تشعشات رادیواکتیو در دوربین های دیجیتال + فیلم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از فارنت-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف