نمناک ورزشگوناگون خرید تماشاگر برای تشویق تیم قطر با قیمت عالی!
تیم قطر ، تیم هندبال قطر
کشور قطر برای رونق دادن به سکوی تماشاگران و تشویق کنندگانش حاضر است پول خوبی بدهد. اینکه در قطر همه چیز خریدنی است شاید درست بوده باشد و اکنون تیم قطر تماشاگر میخرد.

یکی از رسانه های ورزشی آلمان در گزارشی از جام جهانی هندبال در قطر، از خرید تماشاگران اسپانیایی برای رونق دادن به سکوی ورزشگاهها و تشویق تیم قطر خبر داده است.

گویا در قطر همه چیز خریدنی است ؛ از امتیاز برگزاری مسابقات بزرگ جهانی تا خرید بازیکن و حالا خرید تماشاگر. بنا به این گزارشات، مشکل در جام جهانی هندبال در قطر پر کردن ورزشگاه است.مشکل خالی بودن صندلی ها در ورزشگاه به قیمت بلیط ها ربطی ندارد. بهای ارزان ترین بلیط برای دو دیدار مقدماتی گروه ها 25 ریال قطر (بین 5 تا 6 یورو) است. قیمت گران ترین بلیط برای دیدار فینال در روز اول فوریه 511 ریال (اندکی بیش از 111 یورو) است. سر و صدای تشویق تیم قطر در درون سالن از درون جمعی می آید که هیچ شباهتی به "قطری ها" ندارند. همه آن ها لباس تیم ملی قطر را بر تن دارند.

صدای "Vamos Qatar" (به پیش قطر) به زبان اسپانیایی لحظه ای قطع نمی شود. اما چرا تشویق تیم قطر به زبان اسپانیایی؟ همه تماشاگران این گروه که قطر را تشویق می کنند، اسپانیایی هستند.

آن ها از سوی قطر برای تماشای جام جهانی هندبال به این کشور دعوت شده اند. همه هزینه بلیط هواپیما، اقامت در هتل لوکس به همراه سرویس کامل، رفت و آمد استادیوم، بلیط دیدارها و غیره برای این گروه اسپانیایی تشویق کننده از سوی دولت قطر پرداخت شده است.

تماشاگران قطری

پول بگیرید تشویق کنید

پول برای تشویق تیم قطر

پول برای تشویق تیم قطر

تماشاگران پولکی قطر

پول بگیرید و تشویق کنید

 

خرید تماشاگر برای تشویق تیم قطر با قیمت عالی!

خرید تماشاگر برای تشویق تیم قطر با قیمت عالی!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف