نمناک ورزشفوتبال مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر “رضا احدی” + فیلم و عکس
رضا احدی ، پیکر رضا احدی
پیکر “رضا احدی” پیشکسوت استقلال صبح امروز در میان جمعی کثیری اهالی فوتبال و فوتبال دوستان از ورزشگاه شهید شیرودی تشییع شد و در قطعه نام آوران بهشت زهرا و در جوار مزار ناصر حجازی به خاک سپرده شد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1394

فیلم و عکس و مصاحبه از تشییع پیکر رضا احدی

رضا احدی پیشکسوت با اخلاق و فوتبالیست عالی کشورمان صبح دیروز پس از گذراندن دوره ای بیماری در بیمارستان 2 روز پیش در سن 53 سالگی دار فانی را وداع گفت و جامعه فوتبال را داغدار کرد. مراسم تشییع پیکر رضا احدی ، رودی فولر ایران صبح امروز از ورزشگاه شهید شیرودی با حضور جمع کثیری از اهالی فوتبال برگزار و پس از آن به بهشت زهرا برده شد.

 در این مراسم نفراتی مانند علی فتح اله زاده، بهرام افشارزاده، بیژن طاهری، محمدرضا مهدودی، افشین پیروانی، کریم باقری، پرویز مظلومی، خسرو حیدری، وحید طالب لو، بهتاش فریبا، علی کریمی، احمدرضا عابدزاده، مهدی رحمتی، علی پروین، پرویز برومند، محسن عاشوری، حسن روشن، محمود خوردبین، مهدی امیرآبادی، عادل فردوسی پور، حنیف عمران زاده ، علی جباری، صمد مرفاوی، محمود کلهر، فرامرز ظلی، علی نظری جویباری، علی شوری، محمود فکری، محمد نوری، محمد مومنی، نصرالله عبدالهی، حسین فرکی، قربانعلی پور، کاظم اولیایی، حسین شمس و فرزاد مجیدی و ... حضور داشتند.
 
 
فیلم و عکس و مصاحبه از تشییع پیکر رضا احدی
 
 
پروین :کارمان شده مدام بیاییم شیرودی تشییع جنازه
علی پروین در مراسم تشیع پیکر رضا احدی گفت:رضا شاگرد خودم بود، من هیچ گاه بی احترامی از او ندیدم. کار ما این شده که مدام به ورزشگاه شیرودی بیاییم و پیکر پیشکسوتان را تشیع کنیم، بعد به بهشت زهرا و از آنجا هم به خانه هایمان برویم. وی تأکید کرد:امیدوارم مسئولان ورزش به این مشکل رسیدگی کنند و به وضعیت پیشکسوتان رسیدگی شود تا دیگر شاهد این اتفاقات نیفتیم.
 
 
تشییع پیکر رضا احدی در ورزشگاه شهید شیرودی
 
پیروانی :باید تا زنده هستیم قدر یکدیگر را بدانیم
مدیر تیم ملی فوتبال گفت:درگذشت مرحوم احدی را به باشگاه استقلال، هواداران این تیم و به خصوص خانواده احدی و جامعه پیشکسوتان تسلیت می گویم.
 افشین پیروانی در ادامه بیان کرد:متاسفانه ما تا پیشکسوتان زنده هستند قدرشان را نمی دانیم، فقط منتظریم کسی بمیرد تا در ورزشگاه شیرودی پیکیر او را تشییع کنیم.
 مدافع پیشین تیم ملی گفت:امیدوارم شرایطی پیش بیاید تا ما پیشکسوتان تا زمانی که زنده هستیم از همدیگر حمایت کنیم و قدر هم را بدانیم و اینطور نباشد تا یک نفر مریض می شود و یا خدایی نکرده می میرد به او توجه کنیم. وقتی یکی از آنها از دنیا رفت هر چقدر جمعیت هم سرخاکش بیایند فایده ای ندارد؛ پس بهتر است تا زنده هستیم از هم حمایت کنیم.
 
مجیدی:کاش به جای الان زمان زنده بودنش دور هم جمع می شدیم
فرزاد مجیدی گفت:ما یک قهرمان ملی را از دست دادیم اما بعد از سه روز همه چیز را فراموش می کنند. بهتر است تا وقتی کسی زنده است به یادش باشیم.
 وی ادامه داد:برایم جالب است که تا عزیزی را از دست می دهیم دور هم جمع می شویم، زمانی که هادی نوروزی فوت شد همه بهترین نمایش ها را بازی کردند اما بعد از یک هفته همه چیز فراموش شد. رضا احدی دوران سختی را سپری کرد و کسی دورش نبود تا او را دلداری دهد اما الان در ورزشگاه شهید شیرودی جمع شدیم و بعد هم به خانه هایمان می رویم و همه چیز تمام می شود اما این داغ است که بر دل خانواده و عزیزان رضا احدی تا همیشه باقی می ماند.
 
حیدری:به نظر من احدی به حقش در مربیگری نرسید
خسرو حیدری گفت:مهمترین ویژگی مرحوم رضا احدی جنتلمنی او بود و همیشه سعی می کرد شخصیتش را حفظ کند. او دوست نداشت به هر قیمتی به هر جایگاهی برسد و به نظر من مرحوم احدی به حقش در مربیگری نرسید، چرا که دانش فنی بالایی داشت. البته در بحث بازیکنی، اولین لژیونری بود که به آلمان رفت. من افتخار شاگردی مرحوم احدی را دارم و باور نمی کنم که او از بین ما رفته و دیگر زنده نیست.
 بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران اضافه کرد:تمام فوتبالیست ها باید به این موضوع فکر کنند که روزی بازنشسته می شوند و به توجه نیاز دارند، بهتر است برنامه هایی اجرا شود تا پیشکسوتان هرازچندگاهی در مراسم جشنی حضور پیدا کرده و دور هم جمع شوند، نه اینکه در مراسم ختم همدیگر را ببینند. به هر حال، خیلی از آنها برای تیم ملی هم زحمت کشیده اند و در خوشحالی مردم سهیم بودند.
 
 
رضا احدی پیشکوست استقلال به خاک سپرده شد
 
 
طاهری:همه در غم احدی عزادار شدیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس، در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم رضا احدی گفت:جا دارد به همه جامعه فوتبال تسلیت عرض کنم ما همه در این غم عزادار شدیم بنده ارتباط زیادی با این مرحوم نداشتم اما دورادور وی را می شناختم.
علی اکبر طاهری همچنین درباره شرایط تیم پرسپولیس گفت:روز گذشته با دروازه بان ازبکستانی و همچنین علی محسن زاده دروازه بان دوم تیم نفت تهران قرارداد امضا کردیم.
وی در خصوص انتقال بیرانوند به پرسپولیس افزود:ما دوست داشتیم این دروازه بان ملی پوش را به خدمت بگیریم اما متاسفانه به علت بالا بودن مبلغ درخواستی موفق به این کار نشدیم.
 
نظری جویباری:فوتبال دینش را به احدی ادا نکرد
علی نظری جویباری گفت:وظیفه همه ما بود که در این مراسم حاضر باشیم. رضا احدی در اوج جوانی از بین ما رفت آن هم در حالیکه او از بهترین فوتبالیست ها بود اما کاری جز قرائت فاتحه و حضور در مراسم ختمش از دست ما برنمی آید.
 وی ادامه داد:احدی به هیچ عنوان قابل مقایسه با فوتبالیست های الان نبود. به نظر من او زود به دنیا آمد اما با این همه بازیکنان خوبی تحویل فوتبال ایران داد. رضا دینش را به فوتبال ادا کرد اما فوتبال نتوانست دینش را به او ادا کند.
 
 
رضا احدی درگذشت
 
سخنرانی رحمتی در مراسم تشییع پیکر رضا احدی
مهدی رحمتی به نمایندگی بازیکنان استقلال در مورد رضا احدی به سخنرانی پرداخت. رحمتی در ابتدای صحبت های خود در جمع حاضرین گفت:در ابتدا از تمامی پیشکسوتان اجازه می خواهم که به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ استقلال درگذشت رضا احدی را تسلیت بگویم.
وی افزود:اینجا جای سخنرانی و صحبت کردن نیست فقط امیدوارم حضور این خیل عظیم مردم باعث تسلی خانواده رضا احدی باشد.
 
**کمیته مشوقین باشگاه استقلال با لباس های متحدالشکل که عکس رضا احدی روی این لباس ها نقش بسته بود پیکر رضا احدی را تشییع کردند.
 
اسدی:به وظیفه مان در قبال احدی عمل نکردیم
دبیر کل فدراسیون فو تبا ل گفت:به عنوان همبازی سابق "رضا احدی" به این مراسم آمده ام و نه به عنوان مسئول فدراسیون فو تبا لی، این که کسی را از دست بدهیم ناراحت کننده است. در این چند سال به او سر نزده ایم و شرمسار هستم. او قهرمان ملی ما بود و باید قدر او را می دانستیم.
وی ا ضافه کرد :احدی یکی از بازیکنان با اخلاق فو تبا ل بود. کار ما این است که پس از مردن کسی برای تشییعش بیاییم. ای کاش قبل از این که این اتفاقات رخ دهد قدر یکدیگر را بدانیم.
 
 
پیشکسوت استقلال رضا احدی در بهشت زهرا به خاک سپرده شد
 
کریمی:دعا کنید خدا روح احدی را شاد کند، مسائل شخصی را بگذارید برای بعد
علی کریمی هنگامی که با سؤال هواداران در مورد مسائل شخصی اش روبرو شد، گفت:موارد مربوط به مسائل شخصی می شود که هم اکنون جایش نیست در مورد آن صحبت کنیم. دعا کنید که خدا روح رضا احدی را شاد کند.
وی بعد از اینکه با استقبال ویژه ای از هواداران روبه رو شده بود، در واکنش به سؤال هواداران درباره اینکه چرا تیم های استقلال و پرسپولیس نتایج خوبی نمی گیرند، گفت:تیم های استقلال و پرسپولیس در این فصل نتایج خوبی کسب کرده اند و امیدوارم آنها بتوانند دل تمامی هواداران را شاد کنند.
 
 
با مرگ رضا احدی جامعه فوتبال داغدار شد
 
 
درخشان :احدی جزو مظلوم های فوتبال بود
حمید درخشان در جمع خبرنگاران با ابراز تاسف به دلیل درگذشت رضا احدی گفت:پیشکسوت خوب و با اخلاقی را از دست دادیم به خانواده او تسلیت می گویم و امیدوارم روحش شاد باشد. مرحوم احدی جزو مظلوم های فوتبال ما بود هم در زمان بازیگری وهم در مربیگری متاسفانه ما تا قبل از اینکه داشته هایمان را از دست بدهیم قدر آنها رانمی دانیم. ما در فوتبال باید از نیروهای زحمتکش و با تجربه استفاده کنیم چرا که اینها سرمایه های فوتبال ما هستند. من به باشگاه استقلال هم بابت این غم بزرگ تسلیت عرض می کنم. متاسفانه مسئولان ما کم لطفی می کنند و کسانی را که با وجودشان برای ورزش زحمت کشیده اند زود فراموش می کنند.
درخشان درباره خاطره خود با مرحوم احدی افزود:من با وی همبازی بودم و دوران خوبی داشتیم بهترین خاطره بنده از ایشان به مسابقات آسیایی سال 19982 بر می گردد که در بازی مقابل کره یک پاس گل زیبا به بنده داد.
جا دارد در انتها هم در گذشت این پیشکسوت با اخلاق و فوتبالیست با کیفیت گذشته را به خانواده اش و به جامعه ورزش تسلیت بگویم. پیکر رضا احدی در قطعه نام آوران بهشت زهرا و در کنار ناصر حجازی به خاک سپرده شد.
 
 
پیکر رضا احدی در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد
 
رضا احدی پیشکسوت فوتبال درگذشت
 

 دانلود مراسم تشییع پیکر رضا احدی

  دانلود آهنگ قلاش

رضا احدی ، فیلم، عکس و مصاحبه مراسم تشییع و خاکسپاری رضا احدی

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر “رضا احدی” + فیلم و عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
الی

الی

خدا بیامورزه همه ادمها رو که دوست داشتن تو این دنیا زندگی کنند ولی شانس با اونها یار نبود خدا به خانوادشون صبر بده

پاسخ دادن 0 1
یاسین

یاسین

سلام از دست روزگار چیکار کنیم که عزیزانمان رو از ما گرفت

پاسخ دادن 0 1
حسن توکلی

حسن توکلی

روح احدی شاد

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف